Jednou z najkrajších vecí, je nájsť na tomto šírom svete spriaznenú dušu, s ktorou je vám súdené byť už navždy. Nie je ľahké ju nájsť, ale vedzte, že keď sa to podarí, ste tým najšťastnejším človekom na svete. A práve týchto 18 drobností podľa thoughtcatalog.com, ktoré vykonávame každý deň, no ani si ich neuvedomujeme, vám napovie, že ste tú svoju osobu už našli.

#1

Kedykoľvek sa v spoločnosti stane niečo zvláštne, nepríjemné alebo vtipné, vždy sa môžete spoľahnúť na to, že s vami nadviaže očný kontakt.

#2

Dokáže vás rozosmiať aj bez slov.

zdroj: unsplash.com

#3

Má neuveriteľný talent, pretože vás dokáže naštvať bez toho, aby vás naštval aj v skutočnosti.

#4

Neprekvapí vás, keď sa postará o niektoré drobné veci – ako nakupovanie alebo pranie, no aj napriek tomu sa cítite milovaná.

#5

Môžete sa s tou osobou podeliť o svoje bizarné, absurdné a impulzívne myšlienky bez toho, aby jej to prišlo čudné. Práve naopak, bude sa smiať s vami.

#6

Byť v jeho spoločnosti nikdy nie je vyčerpávajúce. Nabije vás tou správnou dobrou energiou – a to aj bez toho, aby ste spolu hovorili.

#7

Nemáte problém mu povedať, že potrebujete stráviť nejaký čas osamote. Viete, že sa nemusíte starať či mu touto vetou ublížite.

#8

Dokáže sa na vás smiať, no bez toho, aby sa vám posmieval.

#9

Rozprávate sa o ňom so svojimi kamarátmi veľmi často, no nemôžete prestať. Všetko čo robí je pre vás zábavné, zaujímavé a fascinujúce.

#10

Vždy je tu pre vás. Dokáže vás rozveseliť, povzbudiť, poradiť alebo vám len robiť spoločnosť, keď to potrebujete. Je vaším verným komplicom v čomkoľvek.

#11

Možno vás nevolajú klasickými menami ako „zlatíčko“, „srdiečko“ alebo „láska„, ale vám to nevadí, pretože vždy vás nazvú nejak inak – vtipne, a vám sa to páči.

#12

V jeden deň sa obzriete a zistíte, že ste jeden od druhého prebrali tie isté návyky.

zdroj: unsplash.com

#13

Aj keď mu poviete, že „ste v poriadku“, dokáže takmer do sekundy rozoznať, či to myslíte vážne, alebo len chcete zakryť skutočnosť, ktorá je úplne odlišná.

#14

Dokážete sa spolu zabaviť na hodiny – a to aj v prípade, že ste uviazli niekde v zápche, alebo trávite celé sobotňajšie popoludnie u vás na gauči.

#15

Navonok sa tvárite urazene, pretože vám vždy povie presne to, čo potrebujete počuť – nie to, čo chcete počuť. Ale, v skutočnosti ste vďační za to, že je k vám úprimný.

#16

Tá najlepšia vec na svete, je, keď ste naňho naštvaná, ale on sa vás snaží rozveseliť a vy si jednoducho nedokážete udržať vážnu tvár a o pár sekúnd sa vždy zlomíte.

#17

A milujete to ešte viac, keď vy ste tým človekom, čo rozosmial toho druhého, keď je na vás naštvaný.

#18

Cítite sa v jeho blízkosti atraktívne – a to aj vtedy, keď máte na sebe staré vyťahané tričko a voľné tepláky.

zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.