Muž objíma ženu

Niekedy môžeme mať po boku aj toho najlepšieho muža, no tento vzťah je aj tak nesprávny. Dôvodov môže byť hneď niekoľko a čím skôr ich odhalíš, tým lepšie. Aj keď si myslíš, že pri ňom budeš šťastná, opak je pravdou. Zbytočne len strácaš čas, aby si našla toho pravého. 

Ak sa nájdeš v niektorých z týchto 8 znakov, ide o dôkaz, že tvoj vzťah je nesprávny a mala by si čo najskôr začať uvažovať o jeho skončení. Bude to tak lepšie pre vás oboch.

Si viac smutná ako šťastná

Kedy naposledy si sa schuti zasmiala a povedala si si, že si naozaj šťastná a vďačná za svoj život? Ak si v nepravom vzťahu, takéto pocity sú veľmi výnimočné a skôr sa cítiš smutne, skleslo a nepríjemne. Niekedy ani nevieš pomenovať, prečo to tak je, no tieto pocity vychádzajú z tvojho vnútra, ktoré cíti, že to nie je správne.

Nový vzťah
zdroj: Pexels/ cottonbro studio

Cítiš sa osamelo

Aj keď si vo vzťahu a tráviš čas so svojím partnerom, v skutočnosti sa cítiš osamelo. Dôvodom je, že medzi vami nie je skutočné spojenie, a tak ste skôr dvaja spolubývajúci než spriaznené duše.

Máte odlišné hodnoty a názory

V mnohých veciach sa vaše názory rozchádzajú, kvôli čomu sa zvyknete hádať. Problémom ale je, keď sa líšia aj hodnoty, ktoré uznávate. Pokiaľ je váš hodnotový rebríček úplne iný, len ťažko by ste mohli vybudovať zdravý a funkčný vzťah plný rešpektu a podpory.

Nie si k nemu úplne úprimná

Nedokážeš sa pred ním úplne otvoriť a nehovoríš ani o svojich pocitoch či trápeniach. Nepovedala si mu dokonca ani všetko zo svojej minulosti a sú veci, ktoré mu jednoducho nechceš povedať, pretože sa bojíš jeho reakcie. Ak by medzi vami malo ísť o niečo vážne, ss úprimnosťou by si nemala problém.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating