Leto sa nám blíži a určite premýšľaš kam by si vyrazila a ktorú novú krajinu by si objavila. No pred každou cestou musíme prejsť útrpným balením. Preto dúfame, že náš zoznam ti bude slúžiť ako dobrý pomocník pred tvojou cestou.

Ruksak

tumblr_lr15mjy9sw1qksv2ro1_500_large1

Aj keď si myslíš, že sa zbalíš naľahko, nakoniec skončíš s kopou vecí, ktorú určite musíš mať pri sebe cez deň. Opaľovací krém, šilkovku proti slnku, šatku aby sa ti nespálili ramená, ľahký sveter keby fúkalo. Preto je najpohodlnejšie všetko nahádzať do ruksaku a v pohode sa vybrať na výlet!

Plavky

e2803e4d2db49d64536d6f9afc364352

foto: pinterest.com

Aj keď nejdeš k moru, vždy sa hodí pribaliť si plavky do kufra. Nikdy nevieš či neobjavíš nejaké prírodné kúpalisko a budeš sa chcieť doňho hodiť.

Pohodlné topánky

fash

foto: travelfashiongirl.com

Je jasné, že v takom Paríži každý vyzerá lepšie v super štýlových topánkach, ale keď tvoje srdce zatúžilo po objavovaní, tvoje nôžky sa musia prispôsobiť alebo si na konci dňa zaobstaraj dobrú masáž nôh!

Zábavu na dlhé cesty

Young woman reading a book at the beach

foto: stevelaube.com

Čakanie na letisku býva často dlhé a únavné, potom príde let, kedy sa už nevieš dočkať, aby si bola v cieli. Nezabudni si pribaliť knižku, časopisy, stiahnuť zabavné hry do telefónu nech ti čas ubehne rýchlejšie a ty sa správne naladíš pred výletom! A určite si nezabudni spraviť super playlist, ktorý ti bude navždy pripomínať tvoju dovolenku!

Opaľovací krém-sunscreen-woman-applying-suntan-lotion_galleryhip.com (1)

foto: limeapple.ca

Je jedno kam ideš, ale keď slniečo vyjde na oblohu, šupšup použiť krém a chrániť pokožku. Možno sa ti to nezdá, ale každý lúč slnka silno pôsobí na našu pokožku.

Pokrývku na hlavu

 

cdfc6e89ff6f101b1dc35f9d2c12c17f

foto: pinterest.com

Šiltovky, klobúky, šatky,… Dôležité si je chrániť svoju krásnu hlavu pred slnečnými lúčami a tým predísť úpalu a iným nepríjemnostiam, ktoré ti môžu pokaziť dovolenku.

Pohodlné šaty

 

wyrv4c-i

foto: wheretoget.it

Si na dovolenke, nepremýšľaj moc nad tvojimi outfitmi. Zober si dvoje pohodlné voľné bavlnené šaty, v ktorých sa cítiš ako v pyžamku.

Outfit na večer

date

foto: collegegloss.com

Aj keď si v najväčšej divočine, my dievčatá sa rady vyobliekame. Pribaľ si jedny pekné šaty alebo sukňu a štýlový top so sandálikmi. Nikdy nevieš, či nestretneš tvojho princa a vtedy chceš vyzerať ako princezná!

A ešte je vec, ktorú určite doma nechaj

switch-off

foto: businessdestinations.com

Počítač, tablet, stále pripojený telefón na internet! Kašli na to, čo sa deje inde, užívaj si moment. Napíš mame správu, pošli kamoškám fotku, ale snaž sa čo najviac vstrebávať atmosféru miesta, kde si cez tvoje vlastné oči a nie cez obrázky v telefóne.

titulný obrázok: makingmagique.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista