Instagram/madamelena_

Sviatok všetkých zamilovaných nám už klope na dvere, no čo robiť v prípade, ak nemáš žiadneho partnera, ktorý by ti nachystal romantické prekvapenie? Absolútne NIČ. Prosím ťa, svet sa predsa nezrúti a nenechaj sa rozladiť všetkými srdiečkami, ktoré na teba vyskakujú v obchodoch. 

Ber to tak, že 14. február je len bežný deň v kalendári, kedy meniny oslavuje zrovna Valentín. No ak by si chcela tento pondelok prežiť aspoň trochu výnimočnejšie, máme pre teba hneď 8 zaujímavých tipov.

Nebuď smutná a deprimovaná

V prvom rade ťa musíme upozorniť na to, že sa nemôžeš cítiť smutne alebo deprimovane len preto, že si sama. Zbytočne si tak pokazíš deň a pritom na to nemáš ani najmenší dôvod. No a čo, že sú okolo teba samé zamilované páry. Pozri sa skôr na to, či nejde len o pretvárku. Lásku by si predsa mali vyznávať počas celého roka, nie len na Valentína.

Dopraj si dobré jedlo

Dobré jedlo poteší vždy a každého. Môžeš si niečo chutné navariť, no pokojne sa vyber aj do reštaurácie. Jasné, že okolo teba budú aj iné dvojice, no môžeš ich nenápadne pozorovať a všímať si, či sú spolu naozaj šťastní.

Zahraj sa na detektívku vo filme. Budeš možno prekvapená, koľkí sa len budú tváriť, že sú šťastní, no keď sa vrátia domov, ich životy sa vrátia do rovnakého nudného stereotypu.

Urob si domáci wellness

Samozrejme, že môžeš ísť aj do toho riadneho, no ak sa ti tam nechce samej, vystačíš si aj doma. V našom nedávnom článku nájdeš podrobné tipy na to, ako si domáci wellness vytvoriť, aby si si mohla dokonale oddýchnuť a načerpať nové sily.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife