Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Nevera patrí medzi najbolestivejšie udalosti, ktoré sa nám vo vzťahu môžu stať. Na svete však existujú aj muži, ktorí milujú svoje partnerky a nikdy by ich nezradili. Toto je 7 znakov, ktoré ti dokážu, že ťa partner nikdy nepodvedie. 

Láska je láska a dá sa dokázať aj inak, ako len obyčajným ľúbim ťa. Toto je 7 znakov, ktoré naznačujú, že ti chlap nikdy nebude neverný.

Dodrží slovo

Muž, ktorý dodrží to, čo sľúbi, ťa nikdy nesklame. Na svete existujú dva druhy chlapov. Takí, ktorí len klamú a zavadzajú a takí, ktorí dodržia všetko, čo sľúbia. Ak máš doma partnera, ktorému môžeš veriť, vyhrala si. V našom článku TU sa dozvieš o 3 sľuboch, ktoré dodrží len ten, ktorý skutočne miluje.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Keď sa hneváš, chce ťa ukľudniť

Každá žena sa dokáže občas poriadne nahnevať. Ak ťa partner chce upokojiť, práve vo chvíli, keď sa hneváš alebo nemáš zrovna najlepší deň, miluje ťa. Muž, ktorý sa zaujíma o pocity svojej polovičky, nikdy ju nepodvedie, práve naopak, nadovšetko ju miluje.

Necháva si odomknutý telefón

Medzi najdôležitejšie znaky vo vzťahu patrí práve dôvera. Ak medzi vami nie je, vzťah sa postupom času stáva nezdravým. Ak tvoj partner nemá problém s tým, že ti požičia telefón alebo že si ho bez problémov necháva na stole, tak ver, že ťa nikdy nepodvedie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Preniesol sa cez bývalé vzťahy

Každá z nás má v živote príbehy, ktoré nás zranili alebo nám zlomili srdce. Ak sa tvoj priateľ nadobro preniesol cez svoje bývalé, znamená to, že si v zdravom a šťastnom vzťahu. Muž, ktorý sa preniesol cez všetky romániky, nemá potrebu porovnávať a spomínať na minulosť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating