zachrániť lásku

Plameň vášne pomaly dohasína a ty cítiš, ako sa zo vzťahu vytráca iskra? Neboj sa, nie si sama. Množstvo párov zažíva krízy a pokles vzájomnej príťažlivosti. Ale nemala by si sa vzdávať, pretože vždy existujú spôsoby, ako zachrániť lásku.

V tomto článku ti prezradíme 7 trikov, ako oživiť vášeň a zachrániť vyprchávajúcu lásku. Neboj sa, všetko sa dá zachrániť, pokiaľ obaja chcú.

Spomienky a nostalgia

Pripomeň si krásne chvíle, ktoré ste spolu prežili. Prezeraj si staré fotky, spomínaj na vtipné príhody a navštívte spolu miesta, ktoré sú pre vás oboch dôležité. Nostalgia dokáže prebudiť príjemné emócie a posilní vaše puto.

Flirtovanie a hravosť

Vzťah nie je samozrejmosťou a treba sa oňho staraj aj po niekoľkých rokoch. Nezabúdaj na flirtovanie a hravosť. Posielajte si milé odkazy, šepkajte si sladké slová do ucha a skús prekvapiť partnera malým darčekom či pozvaním na rande. Hravosť vnesie do vzťahu iskru a vášeň. Nevieš ako flirtovať? V našom článku TU sa dočítaš o frázach, ktoré pomáhajú pri flirtovaní.

Pár flirtuje
zdroj: Pexels/cottonbro

Kompromisy a ústupky

Niekedy sa stačí zamyslieť nad tým, prečo sa vytráca zo vzťahu iskra a vášeň. Nauč sa robiť kompromisy a vzájomne si vychádzať v ústrety. Nenúť partnera do vecí, ktoré nechce, a buď ochotná ustúpiť v menej dôležitých veciach. Kompromisy sú základom fungujúceho a harmonického vzťahu, preto nemusíš mať stále pravdu len ty.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating