Ako správne flirtovať

Flirtovanie je zábavný a nenútený spôsob, ako ukázať mužovi, že oňho máme záujem. Rýchly flirt ti môže zabezpečiť vzájomnú chémiu a vášeň, avšak nie každá žena vie, ako správne flirtovať.

Flirtovanie je umenie, ktoré sa dá však veľmi ľahko naučiť. Existuje niekoľko trikov, ako zbaliť chlapa. Vďaka týmto 7 frázam to bude jednoduchšie.

„Páči sa mi tvoj úsmev.”

Muži milujú komplimenty, ktoré sú úprimné a lichotivé. Frázy, ktorými mu pochváliš zuby či úsmev, sú jednoduché a ukážu mu, že sa ti páči. Aj napriek tomu, že sa ti táto veta nepáči, vyskúšaj ju a uvidíš.

Láska
zdroj: Pexels/Andrea Piacquadio

„Mám pocit, že sa s tebou poznám už roky.“

Pri flirtovaní nie je podstatné, či toho dotyčného poznáš dlhšie, alebo si sa s ním spoznala len pre pár minútami. Ak niekomu povieš, že máš pocit, že sa s ním poznáš už dlhšiu dobu, zalichotí mu to a zapamätá si ťa.

„Cítim, že si iný ako ostatní muži.”

Každej z nás sa páči to, keď občas vyčnieva z davu a pôsobí inak ako každé druhé dievča. Koniec koncov práve muži patria do skupinky ľudí, ktorí pri flirtovaní o sebe radi rozprávajú, že sú iní.

Odlišnosť
zdroj: Unsplash/Randy Fath

„Čo symbolizuje tvoje tetovanie?”

Možno nie všetci chlapi, avšak niektorí si dávajú tetovanie, pretože to pre nich má určitý význam. Pri flirtovaní ho musíš zaujať. Spýtaj sa ho na jeho tetovanie, a teda aj hlbší význam, prečo práve takýto tvar a podobne. Žena, ktorá sa o chlapa zaujíma, pôsobí príťažlivo a zvodne.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating