zachrániť lásku

Spoločné ciele a sny

Začnite si spoločne šetriť na niečo, čo poteší teba, ale aj tvojho milovaného partnera. Stanovte si spoločné ciele a sny, o ktorých budete snívať a pracovať na ich dosiahnutí spolu, a to napríklad tak, že si založíte pokladničku. Spoločné ciele vám dajú nový impulz a posilnia vaše puto.

Vďačnosť a oceňovanie

Ako sa dá fungovať v šťastnom vzťahu, pokiaľ nás partner nikdy nepochváli či neocení? Vyjadruj mu vďačnosť za to, čo pre teba robí. Oceňuj jeho drobné gestá, pomoc a podporu. Vďačnosť posilňuje vzájomný rešpekt a úctu, preto sa podporujte navzájom.

Dlhodobý vzťah
zdroj: Pixabay/AdinaVoicu

Nebuď fúria

Ak si 24/7 zdutá či negatívna, môže to pôsobiť odpudivo. Vyžaruj optimizmus a príjemnú energiu. Pozitívny prístup k životu ovplyvní aj tvojho muža a posilní váš vzájomný vzťah, preto nezabúdaj na to, že zachrániť lásku sa vždy dá.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Nezanedbávaj intímne aktivity

Nezabúdaj na intímne aktivity a vášeň. Experimentuj a skúšaj nové veci, no jednoducho buď k partnerovi otvorená. Intímny život je dôležitou súčasťou fungujúceho vzťahu, preto to nezanedbávaj a snaž sa partnerovi vyhovieť.

Pamätaj, že láska je cesta, ktorá sa neustále vyvíja. Ako zachrániť vzťah? Ľúb svojho partnera, venuj mu pozornosť, snaž sa a váš vzťah môže rozkvitnúť do krásy a šťastia. Nezahoď spoločné roky len preto, že sa vyskytla kríza.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating