tragické scenáre

Je pravda, že muži si často zvyknú vymýšľať výhovorky, aby sa nás zbavili alebo aby sa venovali niečomu, čo ich baví. Ale nie vždy to tak musí byť. Možno len ty ako žena zveličuješ a vymýšľaš si tragické scenáre. Možno si nahováraš niečo, čo vôbec nemusí byť pravda. 

Nikdy nevieš, čím si človek prechádza na druhej strane. Alebo aký je pravý a logický dôvod toho, že zrazu jeho pozornosť nie je tvoja. Preto keď sa ti neozýva a drží ťa v nevedomosti, ten dôvod si jednoducho sama začneš vytvárať. Častokrát vo veľmi negatívnom duchu.

Strachu, že stratíš niekoho, na kom ti záleží, sa nevieš ubrániť. Zrazu nezdvíha mobil, neodpisuje. Jedinou útechou sú ti vymyslené dôvody. Väčšinou také, ktoré upriamujú na to, že si niečo urobila zle alebo za to môžeš výhradne ty. A tak začneš analyzovať a váš vzťah do detailov pitvať.

Rozmýšla
zdroj: Pexels/Mert Coşkun

Skús sa zamyslieť, či aj ty nie si jednou zo žien, ktoré rady preháňajú a zbytočne si domýšľajú. Ak sa nájdeš v týchto vetách, si v tom až po uši.

1. Neozýva sa, pretože je nahnevaný.

2. Neozýva sa, pretože trávi čas s niekým iným (podvádza ťa).

3. Neozýva sa, pretože je zaneprázdnený.

4. Neozýva sa, pretože sa mu stalo niečo zlé.

5. Neozýva sa, pretože potrebuje čas pre seba.

Sedi
zdroj: Pexels/Mert Coşkun

6. Neozýva sa, lebo sa ťa snaží odignorovať.

7. Neozýva sa, pretože si urobila niečo zlé.

Tieto vety síce môžu byť niekedy skutočne pravdivé, no väčšinou je to iba v tebe a tvojej neistote k danému človeku. Ak chceš zistiť, či ti naozaj klame alebo len nemá čas, pozri si mužské výhovorky, ktorými sa ťa chce zbaviť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife