Instagram/marilynmonroe

Krása sa získava ťažko. Niekto sa s ňou už narodil, niekto musí svoju príťažlivosť dlhé roky budovať. Tieto triky ti pomôžu, aby si sa stala príťažlivou pre každého.

Základom je pekný úsmev

Bez neho si nikoho nezískaš. Vďaka tomu, že sa budeš na všetkých usmievať, bude mať okolie pocit, že si priateľská a ochotná každému pomôcť. Preto dbaj aj na svoje zuby. Čisti si ich aspoň 2x za deň približne 2-3 minúty. Nezabudni na vhodný rúž, ktorý dopĺňa tvoj odtieň zubov. Nie každej žene pristane červený.

Nezabudni na čisté nechty

Nechty na rukách sú stále v móde. Pokiaľ sa ale umelým vyhýbaš, staraj sa aspoň o tie svoje. Pravidelne si ich strihaj, lakuj a tiež ich nezabudni čistiť. Nikto nebude mať záujem o ženu, ktorá má špinu za nechtami.

Pekne upravené vlasy robia divy

Pamätaj si, že pravá dáma by nikdy nemala mať mastné vlasy. Aj keď sa to určite stalo každej žene, do spoločnosti by si ich mala mať umyté. Vďaka tomu budeš mať zo seba lepší pocit a nebudeš sa hanbiť.

Oblečenie podľa typu postavy

Krutá pravda niekedy bolí, ale je lepšia, než príjemná lož. Aby si zaujala chlapa, ktorý sa ti páči, musíš byť pekne a vhodne oblečená. Pokiaľ máš pár kíl navyše, nemala by si sa obliekať ako modelka, pretože to môže pôsobiť rušivo. Na druhej strane, ak máš postavu vyšportovanú, nemala by si ju skrývať za široké tričká a nohavice.

Zabudni na nadávky

Tak sa naozaj skutočná dáma nevyjadruje. Tvoj slovník by mal obsahovať veľa výrazov, ktoré sú odborné a spisovné, inak môžeš na ľudí pôsobiť veľmi nepríjemne. Žena, ktorá nadáva, nevytvára dobrý dojem.

Vyhni sa ohováraniu

Ako sa všade hovorí – ohováranie je zlá vlastnosť. Keď chceš pôsobiť slušne a vychovane, neohováraj a neosočuj ľudí, ktorí nie sú v tvojej prítomnosti. Pôsobí to dojmom, že máš o sebe vysokú mienku.

Pros a ďakuj

„Prosím“ a „Ďakujem“. Dve základné slovíčka, ktoré by mala poznať každý. Ak chceš pôsobiť príťažlivejšie, používaj ich tak často, ako sa len dá. Všetci budú z teba očarení.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife