Maličkosti vo vzťahu

Sú chvíle, ktoré by sme si chceli zapamätať navždy. Momenty, ktoré sú vzácnejšie, než všetko zlato sveta. A najčastejšie sú spojené s láskou. Tá nám totiž do života prináša to najkrajšie. A nie je to o žiadnych veľkých daroch. Je to o maličkostiach, ktoré sú na nej vo vzťahu najlepšie. 

Ak si už bola zaľúbená, určite nám dáš za pravdu, že nasledujúce momenty vo vzťahu, sú tie najkrajšie a mali by sme si ich vážiť.

Ranný bozk

Obaja sa ponáhľate a deň sa začína. Skôr, než vás však pohltia povinnosti, sa na sekundu zastavíte a pobozkáte sa. Aby ste si tým bozkom dali vedieť, že si prajete úspešný deň.

Muž a žena sa bozkávajú
zdroj: Pexels/Jan Monique Martin

Nečakaná správa

Správa, ktorá ťa počas dňa len tak poteší. Keď ti tvoj drahý napíše, aby ťa podporil či dal vedieť, že na teba myslí. Vtedy sa pousmeješ a vieš, že mu na tebe naozaj záleží.

Objatie, ktoré upokojí

V živote sú dni, kedy sme na dne. Smútok, sklamanie, zúfalstvo, žiadne sily. No keď ťa chytí do náručia ten, čo ťa miluje, akoby to všetko zmizlo. Všetko sa zdá byť v poriadku a ty si v bezpečí.

Čas venovaný záľubám

Ako sa lepšie zblížiť a využiť spoločný čas, keď nie niečím, čo vás oboch baví. Vtedy vieš, že si vo vzťahu so svojím najlepším kamarátom, s ktorým sa môžeš pustiť do akejkoľvek aktivity a vzájomne sa od seba učíte.

Chvíle plné smiechu

Chvíle, kedy sa smeje ako o dušu a len vy dvaja viete, o čo ide. Sú to vaše interné vtipy, ktoré chápete a nechávate si ich pre seba. Smiech vás spája ešte viac a ty máš pocit, že si našla dokonalé šťastie.

Čo sa páči ženám
zdroj: Pexels/Leeloo Thefirst

Snívanie počas dňa

To je tá chvíľa, keď ste k sebe maximálne úprimní, keď si hovoríte o všetkých snoch, cieľoch a plánoch. Nie len osobných, ale aj spoločných. Keď plánujete spoločnú budúcnosť, cítiš sa byť istejšia.

Spoločné zaspávanie

A čo je krajším záverom dňa? Zaspávanie vedľa seba je niečo, čo nie je samozrejmosťou, preto si je potrebné uvedomiť, že aj to je vo vzťahu vzácnosť. Zaželať si sladké sny a vedieť, že vedľa leží niekto, pri kom sa ti zaspáva ľahko.

Často sa však stáva, že vo vzťahu narazíš na chovanie, ktoré ťa nepríjemne prekvapí. Možno sa už teraz stretávaš so situáciami, kedy sa tvoj priateľ správa skôr ako dieťa, než ako dospelý. Je dôležité vedieť rozpoznať, či je naozaj „veľké dieťa“, pretože to môže negatívne ovplyvniť celý vzťah. V našom nedávnom článku nájdeš 8 znakov, že sa tvoj priateľ správa ako veľké dieťa a vzťah s ním nebude jednoduchý.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating