Pexels/Yan Krukov
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Milovanie nie je len o potešení, no je tiež aj o zábave a adrenalíne. Pokiaľ si to zatiaľ robila len v posteli alebo na zemi, si suchárka. Každý človek, nezáleží na tom, či je to muž alebo žena, by to mal aspoň raz za život vyskúšať na týchto miestach.

Vo vlaku

Najideálnejšia situácia, kedy to môžeš vyskúšať, keď je prázdny a ide v noci. Prípadne aj cez deň, no musíš byť s priateľom v kupé sama. Vsaď na polohu, pri ktorej budeš na partnerovi jazdiť. Užije si ju zo všetkých najviac. A čo je lepšie, než si vychutnávať milovanie a výhľad krajiny z okna?

Na zadnom sedadle taxíka

Toto miesto je ideálne skôr na „ručnú prácu“, no niektorí to môžu považovať aj za s*x. Pokiaľ sa s partnerom hanbíš, vyskúšať si to môžete nie na Slovensku, no v taxíku v zahraničí. Napríklad vtedy, keď pôjdete z letiska na hotel počas letnej dovolenky.

Vo výťahu

Netypické, však? Rozhodne však toto miesto stojí za to. Perfektný čas je na to hlavne vtedy, ak sa výťah pokazí a ty tam zostaneš so svojím frajerom. Ak takéto „šťastie“ nebudete mať, vyskúšať môžete aj rýchlovku počas toho, ako sa budete viesť na posledné poschodie (túto verziu odporúčame vo vyššej budove).

Pri zátoke

Poznáš romantickejšie miesto na milovanie, než na pláži? Asi ťažko. Buď otvorená tomu, že sa s priateľom pomiluješ večer na pláži, pretože spomienky z dovolenky budú podobné, no žiadna sa nevyrovná tomu, keď budeš môcť povedať, že si to skúsila pod holým nebom s pieskom pod sebou.

Na balkóne

Ak si s priateľom konzervatívna a nerada riskuješ, za originálne miesto sa dá považovať aj balkón. Môže ísť o tvoj, jeho, na hoteli, balkón u kamarátov alebo na internáte. Užiješ si pokojné milovanie, pri ktorom nebudeš musieť myslieť na to, či vás vidia druhí ľudia.

V poli plnom kukuríc

Jesenné miesto, ktoré je na s*x ideálne. Stačí si len zobrať deku a ísť do poľa so zámienkou, že chceš nazbierať pár kukuríc. Takto jednoducho môžeš svojho partnera potešiť a ani o tom nemusí dopredu vedieť. Vďaka vysokým rastlinám, vás nikto nebude vidieť.

Na kapote auta

Na tomto mieste si to možno už skúšala, no opakovanie je matkou múdrosti. Tento spôsob sa taktiež radí medzi menej riskantný, pretože ak pôjdete niekam, kde nechodia ľudia a auto bude vaše, nemá sa čo pokaziť. Môžete si to len užiť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating