unsplash.com

Drahá, už je čas. Čas, zahojiť všetky rany spôsobené láskou. Nech už bola akákoľvek. A hoci sa hovorí, že čas je najlepším liekom na túto bolesť, dnes si to ty, kto ti pomôže. Čas ti akurát pomôže zabudnúť, nič viac – nič menej. Viem, že si ho ľúbila. Viem, že si sa mu oddala celá. Viem, že si ho čakala počas toho, ako on chodil za inými. Viem, čím všetkým si si prešla a čo všetko si si musela vypočuť o ňom, o vás, o tom čo robí poza tvoj chrbát. Viem, že ťa to bolelo a myslela si si, že už sa viac nepostavíš hore na vlastné nohy, že ostaneš len na kolenách. Ale nie je to tak. Nedovoľ jemu, ani nikomu, aby sa s tebou takto zahrával.

Bolo toho mnoho, čo si sa snažila zachrániť. Bolo priveľa dní naplnených smútkom a slzami. Bolo vyslovených priveľa klamstiev z jeho úst, ktorým si ty naivne verila. Bolo priveľa toho urážania a zahrávania sa s tvojimi citmi. Bolo toho už DOSŤ!

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: unsplash.com

Sama dobre vieš, aj keď to možno nechceš vysloviť nahlas, že ten muž ťa nebol hodný. Zaslúžiš si niečo oveľa, oveľa lepšie. Ale ono sa to celé ľahko hovorí a ťažšie koná, však? To nevadí. Práve dnešok, je ideálny na to, začať znova. Odpusť v prvom rade sebe, lebo viem, že všetko to zlé, čo sa medzi vami stalo, všetko to zlé, čo ti spôsobil si aj tak pripisovala sebe a jednoducho verila, že si si to celé niečim zaslúžila. Odpusť všetkým tým, ktorí boli tými poslami zlých správ, ktorí ťa vždy informovali o každej zlej veci, ktorú ten chlap spravil. Odpusť aj jemu, hoci nemusíš všetko to zlé, pretože ti to spôsobilo ranu na duši. Stačí, že mu odpustíš ako človeku, ktorý si s tebou nejaké tie pekné spomienky predsa len vybudoval. Uvedom si, že práve vďaka rozpadu vášho vzťahu, si bližšie k tomu pravému. Si bližšie viac, ako si bola kedykoľvek predtým. A ak si milovala tak vrúcne jeho, vieš si predstaviť aké to bude krásne s osobu, ktorá ťa nikdy nesklame? Neskutočné! Práve preto, odpusť všetkým. Začni sa tešiť z toho nového, krásneho a nepoznaného čo prichádza. Šťastie a láska si ťa nájdu samé a ver, že už sú na ceste k tebe.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating