Vo vzťahu nie je nič krajšie, ako to sladké obdobie úplne nového začiatku. Ak však vieš, že tvoj frajer má tendenciu stretávať sa a písať si aj s inými dievčatami, možno by si sa mala mať na pozore. Veta: „Je len priateľka, neboj sa,“ nie je niekedy pravdivá.

Jeho vkus sa náhle zmení

Na začiatku vzťahu si si možno všimla, že s tvojim priateľom nemáte rovnaký vkus. Je to pochopiteľné, pretože s nikým nemôžeš mať všetko na 100 % rovnaké. Ak však začneš pozorovať náhle zmeny, ktoré odrážajú správanie jeho blízkej priateľky, môže to znamenať, že nie tak nevinný ako tvrdí.

zdroj: unsplash.com

Vždy si nájde zámienku spomenúť ju

Muž, ktorý je vo vzťahu šťastný, nájde spôsob, ako zahrnúť svoju priateľku do rozhovoru s kamarátmi. Je to normálne, pretože je šťastne zamilovaný. Ak však spozoruješ, že do rozhovoru s tebou zahŕňa veľmi často svoju kamarátku, je to preto, pretože je s ňou šťastný a mohlo by to znamenať niečo viac.

Majú spoločnú minulosť

Toto môže prebiehať dvoma spôsobmi: buď si uvedomili, že im to spolu ako páru nefungovalo a sú naozaj len veľmi dobrí priatelia alebo jeden z nich má nevyriešené pocity k tomu druhému a stále chce byť niečo viac.

Nehovorí ti všetko

Ak si si všimla, že v poslednom čase sa tvoj priateľ od teba skôr „odkláňa“, ako zveruje, môže to znamenať, že má nejaké tajomstvá. A ak trávi viac času skôr s kamarátkou než s tebou, môže k nej cítiť niečo viac ako obyčajné priateľstvo.

zdroj: unsplash.com

Neustále si stráži mobil

Každá žena na svete si to uvedomuje. Ak sa muž až priveľmi bojí o svoj mobil a o správy, ktoré tam má, niečo nie je v poriadku. V tomto bode by si sa s ním mala porozprávať.

Nechce, aby si sa s ňou stretla

Mužovi, ktorý nemá čo schovávať pred priateľkou, by nevadilo, keby sa stretli navzájom. Ak však ten tvoj nechce, aby si sa stretla s jeho priateľmi a hlavne s tou jeho kamarátkou, možno vie, že jeho priateľské zámery voči nej nie sú až také nevinné.

 

Zdroj: thetalko.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.