Láska je jeden z najsilnejších citov, aké človek dokáže prežívať tak dlho ako to ide. Sen každej ženy či malého dievčaťa je tento pocit prežiť s osobou, ktorá jej dá to, čo ešte nikto predtým. Najkrajšie pocity zaľúbenia začínajú motýľmi v bruchu, roztraseným pozdravom pri prvom stretnutí… 

zdroj: unsplash.com

Keď si v hlave vybavím naše úplne prvé stretnutie okrem týchto pocitov sa ale smejem, akoby som si prečítala tú najvtipnejšiu vec na svete. Spomínam si na teba, keď sme mali naše úplne prvé rande pred deviatimi rokmi. Spomínam si na prechádzku popri futbalovom štadióne, keď sme sa obaja začali nesmelo rozprávať. Vtipná časť je, že si už vôbec nespomínam na to, o čom sme sa vtedy rozprávali. Haha. Pamätám si ale na schody, na ktorých sme sedeli, keď si mi dal prvý krát nesmelú pusu. Bola som do teba tak veľmi zaľúbená. 

zdroj: unsplash.com

Ako išli roky ďalej, aj naše cesty sa po tomto detskom prvom rande rozdelili. Obaja sme išli svojou cestou. Až do dňa, keď sa naše cesty opäť spojili. Nikdy som neverila na osud, no to, že sme dnes spolu, ma prinútilo v to uveriť.

Po toľkom čase som sa naozaj veľmi tešila na ten moment, keď sa opäť uvidíme. Neviem, či som čakala, že to takto dopadne, ale som za to veľmi šťastná. Keď si sa na mňa po deviatich rokoch pozrel svojimi modrými očami a usmial tým úsmevom, z ktorého všetky ženy idú do kolien, som pochopila, že ani za ten dlhý čas sa vo mne nič nezmenilo.

Možno k sebe nie sme vždy najlepší, alebo možno nie som vždy najlepšia, no láska k tebe bude asi nekonečná. A myslím, že asi nikdy neoľutujem to, že som ti povedala „áno“.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.