Žena si píše s mužom
Pexels/Gustavo Fring

Vzťah má byť založený na úprimnosti, inak nestojí za veľa. Ty by si chcela vzťah, v ktorom ti priateľ klame a navzájom sa podvádzate? Na odpoveď vieš prísť aj sama. Keď niekoho ľúbiš, ale píšeš si s iným mužom, môže to niečo signalizovať.

Úprimná pravda je, že pravdepodobne nie si vo vzťahu šťastná. Píšeš si s iným mužom o súkromných veciach, zatiaľ čo doma máš partnera, ktorému hovoríš, že ho ľúbiš? Nie je to správne. Samozrejme, môže ísť aj o rodinného príslušníka alebo o dlhoročného kamaráta, no teraz si v správach predstav muža, ktorý ťa (či už vzhľadovo alebo vnútorne) priťahuje.

Úprimná pravda je, že pre zachovanie dobrej atmosféry vo vzťahu, by si mala nájsť príčinu toho, prečo si „musíš“ takto tajne s niekým písať. Hovorí sa to ľahko, ale vykoná ťažko, však?

Pár na pikniku
zdroj: Pexels/Vlada Karpovich

Úprimná pravda je, že nie si vo vzťahu sama sebou a mala by si to priateľovi povedať. Neexistuje problém, ktorý by sa nedal vyriešiť komunikáciou. Keď sa ponoríš hlbšie do seba, možno objavíš dôvod, prečo písanie s iným mužom začalo. Chýba ti pozornosť? Fyzicky dotyk? Viac záujmu? Nauč sa to pomenovať a konfrontuj s tým priateľa.

Keď zistí, že si píšeš s iným mužom a z polovice je to jeho vina, malo by sa v ňom pohnúť svedomie. Mal by si uvedomiť, že ak niečo nezmení, môže o teba prísť. A to je problém, ak ťa teda skutočne miluje.

Úprimná pravda je, že ak sa dokáže tvoj priateľ zmeniť a po otvorenom rozhovore sa váš vzťah zmení, ľúbi ťa. No ak sa nezmení ani po tom, čo sa dozvie, že si píšeš s iným, lebo ti vo vzťahu niečo chýba, nezáleží mu na tebe. S takým mužom sa rozíď, pretože by si sa pri ňom v budúcnosti trápila ešte viac.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating