Instagram/jovi_travel

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Existuje taký vtip, ktorý hovorí o tom, že žena dokáže predstierať uspokojenie v posteli, no muž dokáže predstierať celý vzťah. Falošnú lásku neprajeme zažiť nikomu, no vo svete existuje.

Takto sa správa muž, ktorý ťa nemiluje a vzťah s tebou len hrá.

Nepredstavuje ťa ako svoju priateľku

Znak správania, ktorý bije do očí. Keď ťa muž nepredstavuje ako svoju priateľku, zatiaľ čo si ty myslíš, že spolu chodíte, neskončí to dobre. Buď si istá, že ťa má len na pobavenie a nemyslí to s tebou vážne.

Ak by to myslel seriózne, predstavoval by ťa všade ako partnerku a nemal by problém ukázať ťa svojim rodičom či priateľom. Keď to nerobí, nie si jeho vyvolená.

Nevodí ťa k nemu domov

Chodíte spolu von už pár mesiacov, no ďalej ste sa nedostali? Pokiaľ sa muž vykrúca z otázky, prečo ti ešte neukázal svoj byt/dom, nechce ťa. Je pre neho pohodlnejšie pofľakovať sa niekde vonku, než odhaliť svoje súkromie. Keby to s tebou myslel vážne, vedela by si to – nemal by pred tebou tajnosti a jeho dvere by boli pre teba vždy otvorené.

Nevyznáva ti lásku

„Mám ťa rád.“, „Rád s tebou trávim čas.“, „Je mi s tebou dobre.“ Muži nemajú radi vyznania lásky, no pokiaľ je do teba niekto skutočne zamilovaný, povedať „ľúbim ťa“  je pre neho ľahké. Pokiaľ to tvoj (akože) priateľ nerobí, len sa s tebou zahráva. Naťahuje ťa, pretože mu krátiš čas počas voľných dní a nenudí sa.

Nechodíte spolu do spoločnosti

Je vám spolu dobre, zabávate sa, vždy máte čo robiť, nenudíte sa a konverzácia neviazne. Znaky, že ide všetko tak, ako má. Jediný háčik je v tom, že ste vždy sami dvaja. Nikdy ťa nezoberie medzi partiu priateľov alebo do mesta na drink. Radšej povie, že si s tebou vychutná romantickú večeru doma. Párkrát je to možno prijateľné, no ak odmieta chodiť do spoločnosti opakovane, nechce sa s tebou moc ukazovať. Neberie ťa ako svoju priateľku.

Nerozpráva sa s tebou o budúcnosti

Vždy keď začneš tému budúcnosť, správa sa tak, akoby pri tebe ani nebol. Niečo ti odpovie, no ihneď tému zmení a otázku „Ako to teda s nami je?“ zahovorí. Rozhovor o budúcnosti je v zdravom vzťahu potrebný. Odmietanie tejto debaty môže znamenať to, že to muž nemyslí vážne a necháva si otvorené zadné dvierka pre niekoho lepšieho. Takého muža však nepotrebuješ a rýchlo ho opusti.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating