pexels.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Existuje teória randenia, že dve rovnaké znamenia, by spolu nemali randiť a ani byť vo vzťahu. No to tiež celkom nie je pravda a aj tu existujú výnimky. Ak si však osvojíš tieto rady, môžeš zaistiť, aby tvoj vzťah s rovnakým znamením prosperoval a ďalej rástol. Pretože napriek všetkému, existujú ľudia, ktorí majú milujúci vzťah a ich znamenia sú totožné.

Na to, aby si vo svojom vzťahu uspela, musíš zistiť tieto veci:

Tvoje vlastnosti sa budú odrážať na partnerovi 

Najúspešnejšie vzťahy majú tendenciu rásť a pracovať, pretože každý vo vzťahu má odlišné vlastnosti. Ak majú však dvaja ľudia rovnaké vlastnosti, môže to spôsobiť časté hádky, ako napr. u Levov. Takže si so svojím partnerom dávaj pozor na to, čo hovoríš v hneve a radšej si všetko 2x premysli.

Naučíš sa akceptovať samú seba 

Jedným z dôvodov, prečo môže vzťah vyústiť do hádky sú názory, tvoj  partner môže vyzdvihovať veci, ktoré sa ti nebudú páčiť… No ty vieš, že aj ty ich robíš, len podvedome. Jedna z možností je, aby si pracovala na vzťahu ešte viac a aby si sa naučila milovať samú seba.

Môžete si viac rozumieť 

Už dlho neplatí to, že protiklady sa priťahujú. Pretože ľudia s úplne odlišnými názormi sa po čase (možno) rozídu. Zato ľudia, ktorí majú na veci spoločný a rovnaký názor si vedia rozumieť v každej situácii.

Môžeš nájsť svoju spriaznenú dušu

Ľudia, ktorí sú narodení v rovnaký deň alebo mesiac, sú známi ako spriaznené duše alebo „astrologické“ dvojčatá. To znamená, že obidve osoby budú mať takmer podobné výsledky vo všetkom, budú mať rovnaké záujmy, voľby a rozhodnutia.

Musíš pracovať oveľa viac na vzťahu, aby si v ňom udržala iskru 

Jedna vec, ktorú môžu mať rovnaké znamenia je nedostatok spontánnosti a nápadov. Preto je dobré pracovať na svojom vzťahu o to viac intenzívnejšie, láskavejšie a častejšie, aby sa v ňom udržala láska a iskra.

 

Zdroj: bustle.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating