pixabay.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Buďme k sebe úprimní. Každý deň sa rozhodujeme, čelíme veľkým výzvam a stávajú sa nám veci, ktoré sú mimo našej kontroly. Ak existuje v tvojom živote problém, ktorý sa opakuje stále dookola, je čas prehodnotiť seba a svoje správanie. 

Dnes ti prinášam dôvody, pre ktoré si možno sama alebo pre ktoré sa možno v tvojom živote nenachádza muž. Nie je to žiadny návod na to, ako zachrániť svoj život od toho, aby si nebola single a nezaručujem ani to, že po tomto článku budeš mať hneď vzťah, no je dobré vedieť, na čom si a čo robíš zle. Poprípade čo by si mala vylepšiť. 

Stále myslíš na svojho ex, stále ho máš v hlave

Môžeš prisahať, že si sa zbavila myšlienok na neho. Ale… snažíš sa s ním kontaktovať? Hľadáš ho na sociálnych sieťach? Vieš vždy ako prvá, čo nové zdieľal? Ver alebo nie, je veľmi zrejmé, že sa s ním pokúšaš niečo nadviazať. Stále si ho nevymazala zo svojho života.

Nevykonávaš veľa činností

Nevieš čo máš robiť, nič sa ti nechce a tak radšej bývaš väčšinu času doma. Sedíš, sleduješ seriály a nudíš sa. Ak chceš získať muža, mala by si byť viac iniciatívna a zapájať sa do akcií. Stačí obyčajná prechádzka vonku, kino, návšteva kaviarne alebo knižnice.

Tvoje sebavedomie je príliš vysoké

Máš vysoké sebavedomie a myslíš si, že nikto nie je dosť dobrý na to, aby bol s tebou. Nie som si celkom istá, ale väčšina ľudí si toto správanie ani nepripúšťa. Si niekedy moc kritická a odpíšeš ľudí rýchlejšie, než ich stihneš spoznať. Nabudúce daj tomu druhému viac času.

Si veľmi záhadná

Mať tajomstvo, ktoré vieš len ty, je atraktívne znamenie, ale len do určitej miery. Je samozrejmé, že nemôžeš mužovi všetko povedať na prvýkrát. Avšak nie je dobré ani to, ak mu o sebe nič nechceš povedať. Skôr ho tým odradíš.

Si príliš nezávislá

Vzťah pozostáva z dvoch ľudí. Ak si myslíš, že sa dostaneš do vzťahu bez toho, aby si neobetovala ani kúsok zo seba, mýliš sa. Musíš pochopiť, že to chce určitý druh flexibility a kompromisov.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife