Štýlová žena

Azda nikdy neboli možnosti obliekania tak široké, ako sú dnes. Nežijeme v dobe, kedy je dress code prikázaný, v obchodoch nájdeš snáď milión rôznych kúskov a na ulici nikoho nezaujíma, čo máš na sebe. Jednoducho, môžeš vyraziť do sveta akokoľvek oblečená, je to len na tebe. Ale čo ak más pocit, že si sa v móde vôbec nenašla? Ako si nájsť svoj vlastný štýl?

To, že nie si žiadna fashion expertka vôbec nevadí, pretože nejde o to, či máš na sebe pravidelne niečo nové, ale o to, aby si sa obliekala tak, ako to vystihuje tvoju osobnosť, náladu a našla si svoju vlastnú cestu. A s tým, ako si nájsť svoj vlastný štýl, ti pomôžu nasledujúce rady.

Nahliadni do toho, čo už máš

Ak si chceš určiť, aký je tvoj skutočný štýl, najprv by si sa mala postaviť pred skriňu a definovať kúsky, ktoré už doma máš. Prezri si každý jeden a zisti, čoho máš najviac. Prevládajú „dievčenské“ šaty a sukne, oversize kúsky alebo je to mix? A čo farby? Možno zistíš, že najviac kúskov máš v odtieňoch, o ktorých si ani netušila, že sú tvoje obľúbené. Nezabudni ani na materiály.

Po tomto prieskume budeš vedieť povedať, čo je pre teba základom a vyberáš si to najradšej, preto sa aj pri budúcich nákupoch toho drž, aby si dané veci aj naozaj vynosila.

Pohodlie je na prvom mieste

Je síce skvelé, že sú teraz úplne trendy isté kúsky, no ak sa v nich necítiš byť sama sebou, budeš vo vnútri nespokojná a bude to z teba vyžarovať. Jednoducho, nikto ti ten outfit „nezožerie“. Vyberaj si veci, v ktorých sa cítiš pohodlne a sebavedomo, také, ktoré chceš na sebe rada predviesť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista