Keď sa povie vianočný outfit, mnoho z nás si ako prvé predstaví zrejme veľké svetre s obrázkami elfov, sobov či stromčekov. Alebo aj pohodlné kárované pyžamá, v ktorých dokážeme stráviť aj niekoľko dní vkuse pri tom, ako sledujeme rozprávky a vyjedáme zákusky. Ak by si sa totiž mala obliecť do červenej či zelenej farby, ktoré sú pre tieto sviatky typické, zrejme by si na nič iné nemala chuť.

Tieto dve farby sú totiž natoľko výrazné, že po nich siahame len málokedy, a ak by si ich mala zakomponovať do outfitu ako hlavné, mohla by si mať pocit, že budeš vyzerať doslova gýčovo. Lenže, to nemusí byť vôbec pravda. Ak sa chceš tieto Vianoce blysnúť v tematickom looku, aj v tomto farebnom ladení to môžeš otočiť na štýlovo.

Stačí si vybrať jeden kúsok, ktorý bude žiariť vybranou farbou a zvyšok doladiť neutrálne. Ideálne v kombinácii s čiernou, pretože pri bielej môže výsledok kričať, čo je presne to, čomu sa chceš vyhnúť. Môžeš staviť na šaty, ktoré budú hlavným bodom alebo len na sukňu či top.

Či už takýto outfit zvolíš k slávnostnej večeri alebo na návštevu k rodine, určite nie je lepší čas, ako si vychutnať červenú a zelenú, ak nie na Vianoce.

Inšpirácie, ktoré ťa presvedčia, že tieto farby nemusia pôsobiť prehnane

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.