Muž a žena sa bozkávajú
Unsplash/Spencer Davis

Pokiaľ si žena, ktorá sa hanbí a v žiadnom prípade neurobí prvý krok, si na správnom mieste. Zoznamovať sa je pre teba určite ťažká úloha, ktorá je často sprevádzaná potením rúk, neistotou a hovorením bláznivých viet.

Tieto rady, ktoré odhalil magazín Your Tango vo svojom článku, ti však pomôžu v tom, aby si dala mužovi vedieť o tom, že po ňom túžiš. Je to také jednoduché!

Nadviaž s ním očný kontakt

Základné gesto, ktoré musíš urobiť, ak po niekom túžiš. Keď si s ním v jednom priestore, snaž sa nadväzovať očný kontakt tak často, ako to len pôjde. Vďaka tejto nenápadnej aktivite si ťa všimne a bude pokukovať po tebe aj on.

Takto ho pekne prilákaš k sebe bez toho, aby si sa veľmi snažila. Nehovoriac o situácii, keď je muž príťažlivý a díva sa na neho dobre. To je win-win situácia.

Kúp mu v bare drink

Keď nezaberie očný kontakt, vsaď na starý trik, ktorý zaberie na 100 %. Kúp mu v bare drink, ktorý práve pije a dochádza mu. Čašník mu to pôjde oznámiť, a tak si ťa všime a bude ťa vnímať. Taká láskavosť, akou je kúpenie drinku, nemôže zostať bez vďaky. Prisadne si ku tebe a na oplátku kúpi niečo aj on tebe.

Každopádne – týmto trikom vyhráš a budeš ho mať chyteného na háčik. Ďalej je to už na tebe, buď milá a zároveň záhadná.

Počas konverzácie si vytvorte interný vtip

Začiatok konverzácie s mužom, po ktorom túžiš, môže byť ťažký. Na odreagovanie a uvoľnenie atmosféry skús povedať nejaký vtip. Taktiež si môžete vytvoriť svoj vlastný interný vtip, ktorý vyplynie zo situácie. Vďaka tomu vás bude niečo spájať a vznikne medzi vami „puto“. Odteraz si tento muž, aj keby to večer nevyšlo, vždy spomenie na teba. Keď niečo z danej témy započuje, bude ťa mať v mysli.

Buď citlivá

Mužov priťahujú citlivé ženy, o ktoré sa treba „postarať“. Daj najavo aj túto stránku a netvár sa pred ním tak, ako by si všetko zvládala sama. Určite mu po pár minútach dôjde, že zraniteľnú a bezradnú ženu len hráš, aby si ho dostala do postele. Ak to pochopí, máš šťastie, ak nie, musíš byť trpezlivejšia.

Smej sa na veciach, ktoré povie

Otrepaný, no účinný trik, ktorý pomáha – či už u žien, alebo aj u mužov. Keď po ňom túžiš, smej sa na všetkom, čo povie. Zaujímaj sa o veci, ktoré rozpráva a pýtaj sa doplňujúce otázky. Celá konverzácia s tebou ho bude baviť, pretože sa ti otvorí a bude medzi vami cítiť spojenie. Večer neskončí inak, než v posteli.

Napíš mu svoje číslo na papier

Spôsob, ktorý už pomaly vychádza z módy, no nikdy nie je zlé ho použiť. Pokiaľ sa ti nejaký muž v bare/kaviarni páči a je sám, napíš mu svoje číslo na papier a nenápadne mu ho daj na stôl. Uvidíš, čo sa bude diať potom. Ak si ho zaujala aj ty, vyštartuje po tebe hneď, alebo si telefonát nechá na neskôr.

Keď sa ti však neozve, je to signál nezáujmu. Tento muž by nestál za to, aby si s ním strávila noc. Takže dobré vedieť.

Zdroj info: www.yourtango.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating