Koniec

Každá láska nemusí byť tá pravá a každý chlap nie je pre teba vhodný. Máš pocit, že sa tvoj partner správa nepríjemne? Toto je 5 znakov, že váš vzťah dlho nevydrží a blíži sa jeho koniec. 

Aj to najsilnejšie partnerstvo sa môže rozpadnúť, ak sa oň jeden z vás prestane starať. Toto je 5 znakov, ktoré naznačujú rozchod.

Nezaujíma sa o váš vzťah

Ak sa muž prestane zaujímať o tvoje pocity, môže to znamenať koniec všetkého. Chlapi svoje správanie nikdy nezmenia len tak a všetko má svoj dôvod. Nezáujem z partnerovej strany môže naznačovať, že ťa už nemiluje, len nevie ako ti to má povedať. Buď k nemu úprimná a na rovinu sa ho opýtaj, ako sa cíti a či si myslí, že to medzi vami má potenciál.

Prestáva ho všetko baviť

Všimla si si, že sa tvoj partner v poslednej dobe správa inak? Zrejme ho všetko prestáva baviť. Aj láska k tebe z jeho strany nemusí byť taká silná, ako niekedy. Každý z nás môže mať občas zlý deň, ak to však pretrváva dlhodobo, môže to značiť problémy či nedostatočnú komunikáciu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Často býva podráždený

Ak sa k tebe tvoja polovička správa nepekne, nemala by si to tolerovať. To, že má toho niekto v práci veľa, ešte neznamená, že sa môže správať zle k svojej partnerke a vybíjať si to na nej.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating