Dnes nastal ten čas. Musíme si konečne priznať, že to nemá význam. Už viac nechcem rozdávať svoj čas. Nič viac ma už nepresvedčí. Šancí bolo asi až príliš a ja som na to neskutočne doplatila. Nechcem každý večer hodiny so strachom čakať len na teba a aj tak sa ráno zobúdzať sama. Na začiatku sa zdalo, že si konečne iný a ja vďaka tebe iná. No nakoniec sa ukázalo niečo úplne iné. Všetci sa na začiatku zdáme iní a to sa mení spoznávaním. Bohužiaľ u nás to nebola príliš šťastná zmena. Až na konci si ukázal svoju pravú tvár a spoznal si aj moju poslednú stránku, ktorú si zrejme ani nikdy spoznať nechcel.

Zobraziť celú galériu (5)
zdroj: unsplash.com

Viem ako si dúfal, že sa to nemôže prevaliť ale ver mi na každého raz príde. Toto je práve tvoja chvíľa na výslní. Ukázal si sa v plnej kráse, no nevyzeralo, že ťa to veľmi teší. Neviem, či chápeš, ale rozhodne by si mal. Je to celé o nás, my hráme hlavnú rolu v tejto komédií. Alebo skôr tragédie? Hlavne sa nepýtaj prečo, pretože obaja to vieme príliš dobre a podrobne. A ak aj je niečo, čo neviem, ver, že už to vedieť ani nechcem. Už teraz mám dokonalý dôvod na posledné zbohom. Vieš, že to za to nestojí tak, ako to viem aj ja. Aj keď prednedávnom to všetko vyzeralo akoby to bolo všetko perfektné a až príliš to za to stálo. Ale pozri ako rýchlo sa veci menia a za akú krátku dobu stihol si ukázať to, čo je skutočne pravda.

Zobraziť celú galériu (5)
zdroj: unsplash.com

Za chrbtom si klamal o mne a do očí si mi zas klamal o sebe. Ako sa ti asi teraz hovorí toľko pravdy naraz? Nikto z nás sa nechce nechať klamať. Moja dobrota sa ti zdala tak neuveriteľná, že si to jednoducho musel využiť a pozri, kde vďaka tomu si. Zbaľ si prosím všetky handry a môžeš sa vrátiť na tú slávnu párty. Je mi jedno, čo s tebou bude. Pokojne si hľadaj bývanie u tých „klientiek“ z „obchodných“ stretnutí, pretože ja ti už strechu nad hlavou neposkytnem.

 

Bohužiaľ som verila práve tomu kto klamal a ignorovala ľudí, ktorí ma oprávnene upozorňovali. Teraz je neskoro nad rozliatym mliekom plakať. Nemala som šajnu o tom, čo dokážeš napáchať. Našťastie teraz sa už pred nikým na nič hrať viac nebudem a taktiež už nepoznám, čo je to dávať ďalšie šance.  

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating