instagram.com/yeswe_travel

Ideálneho muža by chcela asi každá žena. Avšak, hneď na začiatok musím zdôrazniť, že všeobecne ideálny a perfektný muž neexistuje. Vždy existuje len niekto, kto je perfektný pre teba (no pre druhú osobu už nemusí byť).

Ak si chceš do života „pritiahnuť“ muža, po ktorom celý život túžiš, stačí, ak sa budeš riadiť týmito pravidlami a správaním. Ten pravý príde v správny čas. 🙂

Buď pozitívna a vyžaruj dobrú energiu

Základný krok, ktorým môžeš začať. Neľutuj sa, že nikoho nemáš a zostaneš celý život sama. Mysli na to, čo všetko sa za ten čas môžeš naučiť a aký pokrok urobíš. Mysli na to, ako veľmi si ťa potom bude muž vážiť, keď objaví všetko, čo sa v tebe skrýva. Keď budeš pozitívna a usmievavá, všetci muži sa za tebou otočia. Dôležité je aj sebavedomie, vďaka ktorému budeš pôsobiť krásne a odhodlane.

Nesnaž sa za každú cenu niekoho mať

Netlač na pílu, inak to pôjde ešte ťažšie. Budeš pôsobiť zúfalo a to spôsobí, že o teba nebude mať záujem žiadny muž. Ver tomu, že keď to bude mať prísť, príde to. Neurýchli to, pretože by si bola moc sklamaná, kebyže to rovnako rýchlo skončí.

Nesprávaj sa ako muž, ale objav v sebe ženskosť

Správaj sa na verejnosti slušne, rozširuj si slovnú zásobu a nos oblečenie, ktoré zvýrazní tvoje krivky. Keď chceš zaujať muža, musíš niečím vytŕčať z davu. Pozor: neprežeň to, pretože sa ti potvrdí pravidlo uvedené vyššie.

Nemaj vysoké očakávania

Nemôžeš očakávať, že hneď prvý muž, s ktorým budeš mať bližší kontakt, bude spĺňať všetko z tvojho zoznamu. Možno aj bude spĺňať, ale nebude sa k tebe hodiť. Život má občas zvláštny zmysel pre humor. No na druhej strane, možno stretneš niekoho, kto nebude spĺňať všetko z tvojho zoznamu, ale zamiluješ sa do neho. Základ je mať reálne očakávania a triezvy pohľad na svet.

Vytvor si okolo seba okruh ľudí, ktorí sú ti podobní

Takíto ľudia majú tiež vytvorený okruh priateľov, ktorí sú im podobní a je tu teda šanca spoznať muža, s ktorým si budeš rozumieť. Už dávno neplatí, že sa protiklady priťahujú (v takomto vzťahu bude viac hádok, ako lásky). Platí pravidlo, že vzťah vyjde ľuďom, ktorí sú „naladení“ rovnako.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife