žena

Každý zvládame riešiť problémy iným spôsobom. Kým niekto si z nich ťažkú hlavu nerobí vôbec alebo len minimálne, iný ich dokáže vyriešiť len s ťažkosťami. Medzi tie najvystresovanejšie znamenia radí astrológia najmä týchto päť. Nájdeš sa medzi nimi aj ty?

Najvystresovanejšie znamenia zverokruhu

Panna

Panny sú známe svojou starostlivou povahou a túžbou po dokonalosti. Ich veľká pozornosť zameraná na detaily môže spôsobiť väčšiu náchylnosť k nadmerným obavám a úzkostiam.

Vyznačujú sa zároveň aj tým, že sú schopné premýšľať a analyzovať každú situáciu, čo môže viesť k zvýšenej úrovne ich stresu. Mali by sa preto naučiť viac prijímať nedokonalosti. Praktizovať súcit so sebou samým im môže napomôcť k zmierneniu stresu a nájdeniu rovnováhy.

Ako poraziť stres?
zdroj: Pexels/Anna Shvets

Váhy

Osobám narodeným v tomto znamení sa najviac darí v harmonickom a vyrovnanom prostredí. Pokiaľ tomu tak nie je, môžu sa dostať do stresu. Obzvlášť vtedy, ak sú konfrontované s nejakým konfliktom alebo nezhodou.

Túžba po rovnováhe môže vyvolávať práve Váham viac nepokoja a stresu. Je preto potrebné, aby ťažili aj z pestovania asertivity a rovnako i hľadania zdravých spôsobov, ktorými môžu ľahšie zvládať náročnejšie životné situácie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy