Najhoršie rande celebrít

Sláva ani peniaze nezabránia trápnostiam spojených s nevydareným rande. Magazín People zoskupil niekoľko nepríjemných až trápnych skúseností, ktoré si prežili známe tváre počas randenia.

Nie vždy nám vyjde rande podľa predstáv. Avšak možno ťa upokojí, že takéto trápne situácie sa nevyhýbajú ani celebritám. Svoje o tom vie Billie Eilish, Selena Gomez či Justin Bieber.

My sme vybrali päť najlepších, alebo asi by sme mohli povedať skôr najhorších. Veríme, že ak si sa doteraz trápila nevydareným rande, po tomto článku sa ti trochu uľaví.

5 najhorších celebritných rande

Selena Gomez

Selena raz zavolala do rádia počas interview svojej bývalej lásky Nicka Jonasa pre Radio 1, aby si ho doberala, ako sa na ňu vykašlal v snahe udržať ich vzťah v tajnosti.

„Bola nešťastná, že jej zážitok z Central Parku bol pokazený tým, že som išiel asi 20 metrov od nej, hoci nás fotili a očividne sme tam boli spolu,“ priznal Nick, čo uvádza portál People. „Bol som taký, že by bolo lepšie, keby sme stáli asi 25 metrov od seba.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Selena Gomez (@selenagomez)

Kelly Clarkson

„Meral meter päťdesiatosem a ja meriam meter šesťdesiat … Očividne som s ním išla na rande, takže mi to neprekážalo. Ale on pokračoval v rozprávaní o svojej výške asi celú hodinu,“ prezradila Kelly Clarkson v známej americkej talkshow The Ellen DeGeneres Show, na ktorú odkazuje aj portál People.

„Vydržala som hodinu. A potom som išla na záchod a odišla som … Už som to nemohla vydržať,“ uzavrela.

Justin Bieber

Vtedy šestnásťročný Justin Bieber si prežil, podľa vlastných slov, jednu veľkú rande-katastrofu. „Zobral som dievča na prvé rande do talianskej reštaurácie a celú porciu špagiet som na ňu vysypal. Bolo to hrozné a trápne. Už so mnou nikdy viac na rande nešla,“ povedal vtedy pre americký tínedžerský magazín, Girl’s Life, na čo odkazuje portál People.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Justin Bieber (@justinbieber)

Billie Eilish

„Pobozkal ma a potom povedal, že to nebolo to také čarovné, ako si myslel,“ povedala Billie Eilish o rande, na ktoré išla, keď mala 13 rokov. „Bol veľmi bohatý a jeho komorník, doslova jeho komorník, ho vzal domov. Odišli a ja som tam zostala trčať, nikto mi totižto nepovedal, že sa chystajú odísť … Frajer je teraz fakt škaredý.“

Emma Watson

V roku 2013 Emma Watson, ktorú všetci poznáme ako Hermionu zo série filmov Harry Potter, povedala pre denník The Telegraph, na ktorý odkazuje aj People, že sa ocitla na rande s extrémne (ne)vydareným nápadníkom. „Najhoršie rande, na akom som kedy bola, bolo s chalanom, ktorý mi hneď na začiatku povedal, že sa nemôže kamarátiť s tučnými ľuďmi alebo s niekým, kto je neatraktívny. Veľmi rýchlo som pochopila, že je to magor.“

Zdroj: People

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News