Nevhodný partner

V živote netúžime po ničom inom ako po pravej a skutočnej láske. Niekedy sa stáva, že sa zamilujeme do človeka, ktorý je nevhodný partner pre naše budúce deti či životné situácie. Týchto 5 znakov ti odhalí, prečo pre teba nie je ten pravý. 

Láska nie je o tom, aby si mala bohatého či pekného chlapa, ale o tom, že bude k tebe dobrý a láskavý.

Rozdielne názory a hodnoty

Mať iný názor, ktorý sa nestotožňuje s tým partnerovým je v poriadku, avšak nezabúdaj na to, že takéto rozdiely môžu viesť k hádke a konfliktom. Ak sa vaše postoje nebudú zhodovať, môže to byť signálom prichádzajúceho rozchodu. Z morálneho hľadiska nie je možné, aby si chodila s niekým, kto má odlišné hodnoty ako ty.

Vyžarujúca negativita a nechuť zo života

Hovorí sa, s kým si, taký si. Toto príslovie má skutočne niečo do seba, pretože ak s niekým začneš tráviť viac času ako obvykle, postupne sa začneš správať ako ten dotyčný. Nevhodný partner na vzťah je taký, ktorý sa celý život sťažuje aj napriek tomu, že ho až taký zlý nemá.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Nenápadne s tebou manipuluje

Muži, ktorí sú manipulátori, sa snažia so svojimi „obeťami“ zahrávať nenápadne, a to prostredníctvom žiarlivosti. Ak ťa kontroluje a potrebuje o tebe vedieť úplne všetko, nie je to dobré a je to jasný znak toho, že taký partner sa k tebe nehodí.

Vo vzťahu s „kontrolórom“ môžeš stratiť slobodu a v neposlednom rade aj sebaúctu. Más pocit, že tvoj frajer patrí medzi manipulátorov, ale nevieš, ako ho máš opustiť? Klikni na náš článok SEM a dozvieš sa to.

Pravidelne na niečo zabúda a je nezodpovedný

Nikto z nás nie je dokonalý a občas urobí chybu aj ten najväčší pedant. Ak sa tvoj partner nestará o jeho pracovné povinnosti, nie je to dobré. Ako môžeš mať istotu, že bude vo vašom vzťahu zodpovedný a bude dodržiavať to, čo sľúbi? Takýto chlap je nespoľahlivý a odzrkadlí sa na to aj v jeho osobnom živote.

Nevhodný partner
zdroj: Unsplash/Nik Shuliahin 💛💙

Je egoista a sebec

V dnešnej dobe sa nachádza príliš veľa mužov, ktorí sú držgroši a nechcú svojej partnerke kúpiť ani čokoládu. Život s človekom, ktorý ti nikdy nič nekúpi a nebude sa zaujímať o tvoje potreby, je koniec koncov bezvýznamný. Aj napriek tomu, že niektoré ženy nepotrebujú drahé dary, každá túži aspoň po malom prekvapení.

Vzťah s chlapom, ktorý má tieto znaky, nie je jednoduchý, no ak si pri ňom šťastná a váži si ťa, je to len a len tvoje rozhodnutie. Ak cítiš, že táto láska nie je taká, po ktorej túžiš, odíď od neho a choď za lepším životom.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating