pixabay.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

My ženy sme také. Celý život skúšame rôzne kozmetické produkty a míňame peniaze za veci, ktoré v skutočnosti vôbec nepotrebujeme. Nepotrebujeme desať rôznych produktov na každú časť tela, na každú príležitosť a každé ročné obdobie. Niekedy stačí jeden, ale skutočne kvalitný.

Možno si teraz neveriacky zdvihla obočie a pomyslela na tie všetky svoje drahé nočné a denné krémy v krásnych obaloch, podkladové bázy a telové mlieka s nadpozemskou vôňou. Naozaj ich všetky potrebujeme alebo je to len márnivosť?

Aj ja som kedysi robievala nájazdy na drogériu a každý mesiac si domov priniesla nový produkt, ktorý mi mal “zaručene zmeniť život”. No vieš čo? Život mi zmenil až krém Nivea Care, vďaka ktorému som si uvedomila, že menej je niekedy viac. Prečo na neho nedám dopustiť?

Foto: facebook.com/Nivea

  • Je na všetko

Jednou z jeho najväčších predností je univerzalita. Či už ním nahradíš svoj podkladový krém pod make-up, nočný krém, ktorým sa natieraš pred spaním alebo ho použiješ v práci na ruky, vždy ti perfektne vyhovie.

Foto: beautyheaven.com.au

Zloženie krému je ľahké, no zároveň výživné a prispôsobí sa pokožke na každej časti tela. Jemne sa tak stará o pokožku tvojej tváre, tela či rúk. Nemusím ti však ani hovoriť, koľko peňazí vďaka tomu ušetríš.

  • Minimalizmus

So všestrannosťou súvisí aj téma minimalistického štýlu života, ktorá je dnes opodstatnene populárna. Štýlová už nie je tá, ktorá by si doma v kúpeľni mohla otvoriť drogériu, ale tá, ktorej stačí zopár dobre vybraných kvalitných produktov, ktoré vyzdvihnú jej prirodzenú krásu.

Foto: tumblr.com

Len si predstav, koľko rôznych téglikov, túb a fliaš ti stojí na poličke. Je naozaj zbytočné používať na všetko toľko prípravkov, keď hydratáciu tvojej pokožky bohato vyrieši jeden. Plusom je dobrý pocit, že šetríš životné prostredie.

  • Kompaktnosť

Keď hovoríme o minimalizme, predstav si, koľko miesta ti ušetrí, keď prejdeš na používanie len jedného všestranného krému. Tvoja skrinka v kúpeľni sa nemusí prehýbať pod kopou prípravkov, na ktoré len sadá prach. Ver mi, že to ocení aj tvoj priateľ či mama.

Foto: travelrepublic.co.uk

Okrem toho ti Nivea ušetrí aj kopu miesta v kabelke. Prichádza totiž vo viacerých veľkostiach a tú strednú či najmenšiu pokojne hodíš aj do príručnej batožiny. Je teda skvelá na cestovanie a ty už nikdy viac nebudeš musieť trpieť suchými rukami a v s.o.s. situácii zachrániš aj kamošku.

  • Jemnosť

V mori nastajlovaných krémov s luxusným obalom je Nivea dôkazom, že nepotrebuje pozlátko, ale boduje svojím obsahom. Veď všetky vieme, že to, čo je na povrchu, v skutočnosti nie je až tak dôležité. Minimalistický dizajn značky sa stal ikonickým, no zároveň ide s dobou, pretože vyvinula nový kónický tvar dózy.

Foto: Linda Prebreza

Tento krém je vhodný na takmer všetky typy pokožky a dokonca aj mne s mojou citlivou vyhovuje a nemusím sa báť podráždenia. Je parfumovaný jemnou zvodnou vôňou, ktorá ulahodí každej žene. Ak ti na starom kréme Nivea vadila mastnota, ten nový ti perfektne sadne, pretože je skutočne ľahký.

  • Cena

Nakoniec som si nechala finančné hľadisko, ktoré síce nie je to najdôležitejšie, podľa čoho sa rozhodujeme, no oplatí sa spomenúť. Dnes už vieme, že investovať do seba sa oplatí, no míňať stovky eur do vzduchu je niečo úplne iné.

Foto: lagommakeup.com

Mnohé značky nás často presviedčajú o tom, že ich krém síce je drahý, ale zbaví ťa prvých vrások, iný definitívne vylieči tvoje vyrážky a ďalší je zas z diamantov a zmení život. Nivea hrá čistú hru. Nechváli sa niečím, čím nie je, ale ponúka rokmi overenú kvalitu za prijateľnú cenu. Čo viac si priať?


Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating