láska

Prvý jesenný mesiac ubehol ako voda a nachádzame sa v jeho poslednom týždni. Pre niektoré znamenia však bude výnimočný a to predovšetkým v oblasti lásky. Koho čakajú počas najbližších dní krásne chvíle vo dvojici?

Znamenia, ktorým bude počas tohto týždňa priať láska

Baran

Posledný septembrový týždeň budeš pociťovať veľa sily a to predovšetkým v oblasti lásky. Venuša aj naďalej koná v tvoj prospech a je pripravená ti poskytnúť blízkosť špeciálnej osoby. Najromantickejšie a zároveň najšťastnejšie chvíle očakávaj počas piatku a víkendu, kedy navyše tvoje znamenie podporí i Mesiac.

Blíženci

Aj napriek tomu, že v práci to nebude pre teba ideálny týždeň, láska ti všetky tieto menej príjemné chvíle nahradí v plnom rozsahu. Venuša, planéta lásky a krásy či harmónie ťa chráni a prináša veľa krásnych emócií. Užívaj si tieto momenty, patria ti. Obzvlášť nádherné pocity môžeš očakávať počas stredy a štvrtka.

Do nového vzťahu
zdroj: Unsplash/ Cody Black

Lev

Aj v tvojom prípade sa v profesionálnej oblasti očakávajú nejaké neúspechy, no vynahradí ti ich planéta lásky. Vzťahové udalosti sa budú vyvíjať pozitívnym smerom a Venuša ti dáva nielen krásne emócie, ale i chvíle, na ktoré budeš spomínať ešte veľmi dlho, ak nie navždy. Pokiaľ si single, čaká ťa dôležité stretnutie.

Strelec

Aj pre tvoje znamenie bude planéta lásky počas tohto posledného septembrového týždňa veľmi priaznivo naklonená. Prinesie ti nielen krásne chvíle s tvojou polovičkou, ale aj mnoho nádherných emócií. Šťastie v láske čaká aj tie, ktoré sú slobodné. Núdza o stretnutia nebude a objaviť sa môže v tvojom živote niekto, kto si získa tvoje srdce.

V prípade, že by ťa zaujímalo, aké astrologické momenty ťa čakajú ešte do konca septembra, nájdeš ich v tomto našom článku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy