Znamenia, ktoré v júni ochorejú

Hoci prichádza príjemné teplé letné počasie, 4 znamenia zverokruhu v najbližších týždňoch postretnú zdravotné problémy. Preležíš aj ty v júni niekoľko dní v posteli alebo sa budeš tešiť z toho, že sa už nemusíš toľko babušiť?

Znamenia, ktoré v júni ochorejú

Škorpión

Pre Škorpióna jún nebude celkom príjemný po duševnej stránke. Už v máji sme ťa upozorňovali, že toho na teba bude viac než dosť, z čoho si vyčerpaná. A mala si si dávať pozor, aby to nezašlo príliš ďaleko. Psychické zdravie sa totiž lieči oveľa dlhšie a ťažšie, ako to fyzické.

Veľa nevyriešených problémov a množstvo nedokončenej práce ti zasiahlo aj do súkromia a nielen, že sa rozídeš s partnerom, ešte sa to podpíše aj na tvojom duševnom zdraví. Ten stres, napätie a hnev už nevydržíš a možno budeš musieť navštíviť psychológa či psychiatra. Príroda ťa varuje, aby si to nepreháňala a mala by si spomaliť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Býk

Tvrdohlavý Býk si na konci tohto mesiaca nedá povedať, čo bude mať za následok malú nádchu či chrípku. Keď sa osprchuješ, radšej si najprv vyfénuj vlasy dosucha a už určite nechoď von s mokrou hlavou. Je totiž možné, že kvôli tomu začiatok júna preležíš v posteli. A budeš to veľmi ľutovať, keďže konečne začína byť vonku teplo, čo ťa už teraz pozitívne naladilo.

Začiatky leta si mala v pláne stráviť na víkendových opekačkách a zarábaním na dovolenky v práci. Nie v horúčkach v posteli.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy