Pred nami je prelomový týždeň septembra a októbra. Čo ti tieto čarovné dni prinesú? To sa dozvieš v horoskope od 27. septembra do 3. októbra.

Baran

Opäť budeš mať v pondelok veľa povinností, ktoré si budú vyžadovať tvoju plnú pozornosť. Nemala by si to brať na ľahkú váhu, pretože sa môže stať, že o svoje miesto v práci prídeš.

Vo vzťahu bude všetko dobré, no mala by si s priateľom vyraziť na výlet. Prospeje vám to a rozšírite si obzory o ďalšom slovenskom meste. Čaká na teba romantický víkend.

Býk

Nemala by si preceňovať svoje sily a radšej by si mala z tempa ubrať. Môže sa stať, že by si vyhorela. Avšak, keď nájdeš rovnováhu, všetko ti pôjde od ruky a práca ťa bude baviť.

S partnerom by si mala otvorene komunikovať, pretože posledné dni máte medzi sebou napätú atmosféru. Navrhni spoločnú aktivitu alebo činnosť, počas ktorej sa do seba znovu zamilujete.

Blíženci

Tento týždeň by si mala byť skôr v úzadí, než v centre každého diania. Keď niekto bude potrebovať pomoc, stoj pri ňom a podaj mu pomocnú ruku. Ak to nikto nebude vyžadovať, rob si len svoju prácu.

V láske sa ti bude dariť. Celý týždeň budeš prekypovať šťastím, pretože tvoj priateľ ťa každý deň poteší novým darčekom či prekvapením. Stráž si ho.

Rak

Ak budeš v práci plná síl, čaká ťa povýšenie. Niektorí kolegovia ti budú závidieť, no snaž sa to prekonať a nepohádať sa s nimi. Zbytočne by si vytvorila dusnú atmosféru, ktorú nepotrebuješ.

V strede týždňa spoznáš lásku svojho života, no môže to byť aj tvoja spriaznená duša. Uži si to, pretože takéto stretnutie sa nemusí opakovať. Ak toho muža zavoláš na rande, dosť sa nasmeješ.

Lev

Nový týždeň ti prinesie nové problémy. Pár dní budeš mať hlavu v smútku, no nič netrvá večne. Stoj si za svojím názorom a ostatných nepočúvaj. Len vďaka vlastnému presvedčeniu sa dostaneš tam, kam chceš.

Vo vzťahu to tiež nebude ružové. S partnerom sa pohádaš hneď v pondelok, čo prinesie smútok aj do intímneho života. Snaž sa to rýchlo napraviť a vymyslieť pre neho nejaké prekvapenie.

Panna

Tvoj pracovný týždeň bude plný zážitkov. V pondelok ťa čakajú zmeny, ktoré sa ti budú páčiť a ďalšie dni to bude pokračovať. Do práce budeš chodiť s radosťou.

Bude to týždeň plný naplnenia a šťastia, no nemala by si zabúdať ani na svojho priateľa. Každý večer mu uvar večeru a porozprávaj sa s ním. Potrebuje tvoju pozornosť.

Váhy

Napriek tomu, aký ťažký víkend si mala, čaká ťa perfektný týždeň. Všetko sa ti podarí a od každého dostaneš pochvalu. Budú sa ti sypať ponuky, ktoré sa len tak neodmietajú.

Partner sa však bude cítiť zahanbený, pretože mu ukážeš, aká silná a nezávislá vieš byť. Snaž sa to zmeniť a porozprávať sa s ním, pretože sa môže stať, že by od teba odišiel.

Škorpión

Tvoj týždeň sa bude niesť v znamení plnenia snov. Konečne budeš môcť vyskúšať to, čo si už dlhé roky chcela skúsiť. Neodkladaj to, pretože by si to neskôr mohla ľutovať. Možno si polepšíš na psychickom zdraví.

Od vzťahu očakávaj zmenu, ktorá ťa príjemne prekvapí. Partner sa bude chcieť presťahovať, preto jeho ponuku prijmi a moc nad ňou nerozmýšľaj. Váš vzťah to len posilní.

Strelec

Pracovný týždeň budeš mať zaujímavý. V pondelok nebudeš vedieť, kde ti hlava stojí, no postupne budú úlohy ubúdať. Mala by si pravidelne oddychovať, pretože sa môže stať, že sa prepracuješ.

Spríjemní ti ho však priateľ, pretože ťa na víkend zoberie preč. Skvele si oddýchneš a prehĺbiš vaše puto vo vzťahu. Vďaka tomu si budete viac dôverovať.

Kozorožec

Dávaj si pozor na to, aby si nedôverovala ľuďom, ktorí ťa chcú len oklamať. Prinieslo by ti to zbytočný plač a hnev. Nechceš byť predsa nepríjemná, pretože keď sa na takú osobu premeníš, ani vlastná rodina ťa nespoznáva.

Výborne sa ti však bude dariť v oblasti lásky. Tvoj partner od teba nebude nič vyžadovať, preto spolu prežijete oddychový týždeň. Každý večer si stihnete pozrieť jeden nový film.

Vodnár

Nerob žiadne rýchle rozhodnutia, pretože by ťa mohli stáť tvoju pracovnú pozíciu. Mala by si dôverovať nadriadeným, pretože dobre vedia, čo robia. Ak bude povinností viac, dopraj si viac kofeínu a pusti sa do práce.

Vo vzťahu sa snaž byť trpezlivou partnerkou, pretože tento týždeň partner nebude mať pre teba pochopenie. Bude ti robiť zlé veci, ktoré môžu vyústiť do hádky a plaču.

Ryby

Priprav sa na akčný týždeň, ktorý sa vyhrotí najmä v stredu a vo štvrtok. Budeš to mať poriadne chaotické, no neexistuje nič, čo by si nezvládla. Tento týždeň ťa posilní a overíš si svoje schopnosti.

Vo vzťahu zažiješ veľa romantiky a jesenných prechádzok. Zamiluješ si to, pretože si priateľa už dlho nevidela takého šťastného. Vďaka tomu budeš šťastná aj ty a všetko bude dobré.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.