Photo by prostooleh from Freepik.com

Valentín je za dverami a ty už určite rozmýšľaš, ako ho prežiješ. Či sama, s kamarátkami, s priateľom, či budeš doma alebo budeš niekde, kde to máš rada.

Ak si nedočkavá, môžeš si dnes prečítať o znameniach, ktoré prežijú ten najromantickejší Valentín zo všetkých.

Panna

Nezadané Panny sa zabavia so svojimi priateľmi napríklad na bowlingu alebo zájdu na príjemnú večeru. O témy rozhovorov bude postarané, pretože sa už dlhšie nevideli.

Panna vo vzťahu si na Valentín až tak nepotrpí. Nepotrebuje drahé darčeky ani kvety. Jej stačí pozornosť. Presne toto jej priateľ vytuší a celý deň sa jej bude venovať. Panna sa bude cítiť ako v raji a nebude chcieť, aby tento deň skončil.

View this post on Instagram

Birthday celebrations with babe @karinivaldez

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Blíženci

Na tento deň sa Blíženci vždy tešia. Aj keď sú single, majú ho s kým prežiť. Tí nezadaní pôjdu na Valentína do kina alebo do fitness centra. Trochu si vyčistiť hlavu a usporiadať si myšlienky.

Tí vo vzťahu zažijú najromantickejší Valentín, aký si kedy pamätajú. Priateľ ich prekvapí, bude ich čakať dobrá spoločnosť a zakončia to obľúbeným jedlom. Rozhodne sa nebudú nudiť, čo teda Blížencom určite prospeje.

Ryby

Ryby majú radi Valentín, pretože konečne môžu vyjadriť svoje city bez toho, aby vyzerali trápne. Tí nezadaní si však uvedomia, že objekt ich lásky nechcel vzťah, iba nezáväzný flirt. Pôjdu domov a večer budú tráviť s obľúbenou knižkou alebo filmom – nakoniec si uvedomia, že to je tá najlepšia spoločnosť.

Ryby vo vzťahu pripravia pre svojho partnera výlet, na ktorý len tak nezabudne. Od masáže, až po romantickú večeru, bude všetko zaistené.

View this post on Instagram

Coffee with babe

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Škorpión

Hoci to nezadaný Škorpión nedáva najavo, túži po tom, aby mal s kým stráviť valentínsky večer. Preto si k sebe pozve priateľov a zahrajú si spoločenské hry. Bude sa veľa smiať a vôbec sa nebude cítiť osamelý.

Škorpión vo vzťahu má veľký zmysel pre romantiku. Pre svojho partnera pripraví adrenalínový zážitok, pôjdu na prechádzku popri rieke a spať pôjdu až vtedy, keď bude svitať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating