pexels.com

Aj keď si to nie všetci priznáme, aj tak chce každý z náš v živote stretnúť niekoho, pri kom by zostarol. Zúfalo skúšame všetky možnosti. Začínajúc barmi, počnúc rôznymi zoznamkami, či stretkami na slepo. Ak už objavíme nejakého potencionálneho partnera, snažíme sa o ňom zistiť všetko. Napríklad aj to, ako veľmi sa k nám hodí podľa znamenia, v ktorom sa narodil. A ak nám toho o sebe nechce prezradiť viac, pokúšame sa to z zistiť z jeho znamenia. Na astrológiu sa dnes už spolieha čoraz viac ľudí. A tentokrát prišla s tým, ktoré ženské znamenia privádzajú mužov do šialenstva.

Váhy

Najokúzľujúcejšie zo všetkých je žena narodená v tomto znamení, jej vládnucou planétou je totiž Venuša, symbol ženskosti a lásky. Je známa svojou krásou, jemnosťou a sofistikovanosťou. Miluje drahé a krásne šperky, ktorými sa rada ozdobí. Má výborný vkus a dobre sa oblieka. U mužov preferujú umeleckejšie typy: básnikov, hercov, spevákov, maliarov či iných hudobníkov. Všade kde sa objaví vyžaduje obdiv, ktorý bez nátlaku dostáva. Je stredobodom pozornosti a pre ľudí býva nezabudnuteľná. Keď si ju chce niekto získať, nesmie na ňu vyvíjať žiaden nátlak, pod ním sa totižto stáva veľmi tvrdohlavou. Čo na ňu platí sú milé reči a dobré srdce.

@victoriabonya #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Panna

Skutočná dáma s vycibrenými mravmi. Táto žena si vždy zachováva svoju dôstojnosť, no zároveň dokáže byť veľmi emotívna. Obvykle dokáže perfektne skrývať svoje vnútorné pocity, sny a túžby.  Mužov priťahuje práve svojou odmeranosťou a pýchou. Je odhodlaná, trpezlivá, milá a štedrá zároveň. Vždy vycíti, čo muž potrebuje. Paradoxom je, že práve ona sa zvykne vydávať až v staršom veku.

Kozorožec

Žena, ktorá sa narodila v znamení má úchvatný vzhľad. Svoje slabosti dokáže dokonalo skryť a navonok zo seba ukazuje len to najlepšie, čím v ľuďoch budí dojem, že je dokonalá. Ona sama si je veľmi dobre vedomá toho, akého muža k sebe chce. Pritiahne si ho svojou múdrosťou a pracovitosťou. Záleží jej na vernosti a podvádzanie by odpustila len ťažko. Radšej by sa rozviedla, ako by mala niekomu prepáčiť, že ju zradil.

#CasualChic ♠ @olaizolav #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Ryby

Každý muž tuží po žene ako je táto. Jej neodolateľnosť spočíva v pocite, ktorý dokáže v mužovi vyvolať. Navonok jemné a bezbranné žieňa, ktoré musí niekto ochrániť. Jej sila tkvie v jej slabosti. Muži sú pri nej pripravení urobiť všetko, len aby ju ochránili a bola šťastná. Vždy má pri sebe niekoho, kto ju obdivuje. Sama o sebe je veľmi okúzľujúca a dokáže sa správať ako skutočná dáma.

 

Zdroj: betterme.guru

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating