Photo by Aricka Lewis on Unsplash.com

Zlomenému srdcu sa nevyhne nikto. Ani ty, ani tvoji priatelia, ani tvoja rodina a ani ľudia, na ktorých by si to vôbec nepovedala. Tu sa dozvieš informácie o troch znameniach, ktoré sa nevyhnú zlomenému srdcu už v Apríli. Ak im budeš chcieť pomôcť, prečítaj si tiež to, čo im pomôže zmierniť smútok.

Baran

Znamenie Baran je ohnivé znamenie, ktoré symbolizuje neustále meniaci sa život. Nikdy nevie, čo sa mu prihodí, pretože jeho život je nevyspytateľný rovnako, ako oheň. V Apríli sa mu vo vzťahoch nebude dariť, pretože ho čaká nepríjemná situácia. Zradí ho blízky človek z rodiny, na ktorom mu veľmi záleží. Zlomí mu srdce a pochopí, že zlomené srdce nemusí mať človek len z rozchodu.

Zmierniť bolesť mu môže vyrozprávanie sa, získanie všetkých informácii o tom, prečo sa to stalo a kto za to vlastne môže. Pár dní ho však nechaj osamote, pretože „čerstvá rana“ bolí najviac.

Býk

Toto znamenie je pokojné, citovo vyrovnané a nenechá sa ničím vyviesť z miery. Svoj smútok prežíva vnútri seba a pokiaľ ide o ľudí, je pri nich opatrný. Zbytočne nehovorí veľa, pretože vie, že by to mohol niekto zneužiť. Napriek svojej opatrnosti sa to niekomu podarí a Býk bude mať v Apríli zlomené srdce. Sklame sa v človekovi, ktorému bezpodmienečne veril a považoval ho za priateľa.

Pomôže mu, keď tohto človeka vylúči zo svojho života. Vie, že nie každý je taký a že sa nájde ešte niekto, kto ho nesklame. Musí sa posunúť ďalej, tak ho nesklam a buď k nemu úprimný.

Kozorožec

Toto znamenie bude vnímať Apríl ako najdrsnejší mesiac v roku. Sklame ho jeho jediná láska a jeho srdce sa zlomí na malé kúsky. Rozchody pre neho nebývajú ťažké, pretože na okolie pôsobí chladne, no tento rozchod ho poznačí. Myslel si, že to bude už nastálo a bude mať peknú budúcnosť, no nevyjde mu to.

Pomôže mu, ak mu budeš oporou. Nehovor pri ňom otrepané frázy, ktoré sa hovoria pri rozchodoch a pomôž mu nemyslieť na vzťah. Vyberte sa spolu do mesta a zabávajte sa.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy