Pixabay free photo from Pexels

Každá žena zaujme muža niečím iným. Od svojho vzhľadu, cez správanie, až po vlastnosti, ktoré ju charakterizujú. Preto sme výnimočné a preto zaujme každá z nás iného chlapa. Existujú však 4 veci, ktoré očaria všetkých mužov bez rozdielu a oni ich na nás milujú. Môžeš sa nimi pochváliť aj ty?

Nezávislosť

Silné a nezávislé ženy mužov desia. Majú radi, ak sa o ženu môžu postarať a dodať im pocit bezpečia. To sú síce pravdy, ale ak je žena na mužovi závislá až príliš, nedokáže sa postarať o seba či domácnosť a skôr pôsobí ako utiahnutá myška, to už je iný prípad.

Príťažlivé je, keď žena pôsobí sebavedome a iste, takže to nevyzerá, že je od niekoho závislá. Zvládne všetky prekážky, ktoré jej prídu pod nohy, a to, že má po svojom boku milujúceho muža je len plus.

Zmysel pre humor

Tak ten naozaj nemá každá žena. Skôr sa dokáže na nejakej humornej situácii ešte aj uraziť. A to je presne to, čo muži radi nemajú. Milujú, ak sa môžu s partnerkou zasmiať bez ohľadu na to, či ide o otrepaný alebo veľmi interný vtip. Keď jej môžu povedať niečo zo žartu s dobrým úmyslom a vedieť, že to berú s nadhľadom. Smiech ľudí spája a chlap takúto ženu berie ako svoju najlepšiu priateľku.

Prirodzená inteligencia

Toto je vec, s ktorou sa nenarodíš, no môžeš ju ovplyvniť. Ženy, ktoré sú od prírody bystré mužov veľmi priťahujú. Sú to ženy, pri ktorých chcú ostať, nie ako „hlúpe pipky“, ktoré vykresľujú rôzne filmy, a s ktorými si muži chcú iba užiť. Nemusíš mať samé jednotky či 2 vysoké školy, stačí, ak sa vyjadruješ slušne, máš všeobecný prehľad o svete a hneď sa máte o čom porozprávať. Pomôže ti k tomu napríklad čítanie kníh.

Reálnosť

Tak tá sa v dnešnej dobe vidí málokedy. Ženy sa na sociálnych sieťach prezentujú úplne inak, ako v skutočnosti. Keď sú s mužom na rande, hrajú sa taktiež na niečo iné. Ale prečo? Aj tak raz budú musieť odhaliť svoju tvár. Chlapi milujú, ak je žena sama sebou, nehanbí sa za seba, správa sa prirodzene.

Zje radšej pizzu ako šalát, ktorým chce zakryť svoje chute. Obuje si radšej tenisky, ako lodičky, ak sa v nich cíti pohodlne. Nepotrebuje si dať kilo make-upu, aby vyzerala trendy, aj keď tým len zakryje prirodzenú krásu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating