Photo by Gustavo Fring from Pexels

Niekedy to v živote tak chodí, jeden deň sa nevieme nabažiť jeden druhého a na ten ďalší deň už špekulujeme, že by bolo lepšie si dať zbohom a kráčať si vlastnou cestou. Ach, tie vzťahy… No existujú ľudia, ktorí dokážu odpustiť aj neveru partnera a zoberú ho so všetkým späť a s veľkou radosťou.

Nech sa stane medzi nimi prakticky čokoľvek, stále majú otvorené srdce a vedia odpúšťať. A vieš, pre ktoré znamenia zverokruhu to platí najviac? Hviezdy sa zhodli, že vlastnosť odpúšťať nadelia práve týmto znameniam zverokruhu. Si medzi nimi aj ty?

Panna

Na prvý pohľad ju mnohí ľudia odsúdia, že áno, je to ľadové znamenie zverokruhu. Opak je však pravdou. Keď sa Panna skutočne do niekoho zahľadí, obetuje aj to posledné, najradšej by dala aj modré z neba, len aby polovička bola nadmieru spokojná a šťastná. Či je to dobré, to záleží od situácie a posúdenia každej z nás.

A veru, dokáže prijať aj fakt, že ju jej láska podviedla a nechala sa zviesť krátkym flirtom a pokojne takéhoto partnera príjme späť, i keď vo vnútri trpí a ťaží ju to. Najradšej by to všetko vykričala, ale láska a city jej to nedovolia. A tak potichu dúfa, že všetko sa na dobré obráti.

Váhy

V tomto sú Váhy a Panny veľmi podobné. V oblasti lásky sa vedia naozaj rozdať a dajú aj to posledné. I keď má Váha tendenciu byť vždy tá, ktorá má pravdu a posledné slovo, keď ľúbi, kompromisy, pokora, to sú jej azda najlepšie kamarátky. Tak ako Panna, aj Váhy vedia zobrať so všetkým svojho ex späť. Opäť, je to správny krok? Na to sa v danej chvíli správnu odpoveď nedozvieme.

Býk

Na záver tohto zoznamu môžeme kľudne pridať aj znamenie Býk. Vášnivec, ktorý pre záchranu lásky urobí čokoľvek. Ono to tak väčšinou býva, kto skutočne ľúbi, dá zo seba všetko. Len povrchná láska za sebou nenechá nič, len prázdno. A tieto znamenia, teda ľudia narodení v nich, vedia o čom píšeme…

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy