Skrytý význam viet

Láska je v niektorých veciach či prípadoch naozaj slepá. Úžasný je muž, ktorý vie presne čo a kedy potrebuješ alebo čo má kedy povedať. Nie je všetko však tak ružové, ako sa môže zdať. Ak ti tvoj partner povie jednu z týchto viet, dávaj si pozor na ich skrytý význam.

Týmito vetami ti možno nepriamo naznačuje, že vo vzťahu je niekto iný či tebou dokonca škaredo manipuluje.

Muži a ženy majú v mnohých ohľadoch úplne iný spôsob pozerania sa na svet, ale aj na význam niektorých viet či slov. A to, že muži povedia všetko priamo a skrytý význam či sarkazmus neovládajú, nie je pravda. Aj oni totižto v niektorých situáciách dokážu využiť tieto slovné hračky.

1. „Nemysli si, že ti vždy budem hovoriť kde som a s kým sa stretávam.“

Nikto nechce byť kontrolovaný žiarlivou ženou, ktorá by svojmu partnerovi najradšej strčila do auta plošticu aj s GPS. Chlapi majú radi pocit, že sú „voľní“ a nekontrolovaní. Voľnosť a sloboda však platia len dovtedy, kým vedia, kde sú hranice a neprekračujú ich.

Ak ti však aj pri obyčajnej otázke, kde sa zdržal alebo kde dnes bol, začne hnevať a odpovie ti touto vetou, hľadaj jej skrytý význam. Ver či nie, chlap, ktorý nemá čo skrývať a nerobí nič poza tvoj chrbát, by ti nemal problém aj po 150-krát povedať s kým, kedy a kde bol a prečo tam bol. Dôvera je vo vzťahu dôležitá, ale aj pravda.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating