Muž a žena

Každý sme nejaký a nikto na tomto svete nie je dokonalý. Platí to rovnako ako pre ženy, tak i pre mužov. Je však rozdiel, akým spôsobom so svojimi chybami narábame. Úmyselne alebo pre vlastné pohodlie ich však robia len zbabelci.

Takýmto mužov je stále lepšie vyhnúť sa oblúkom. Áno, presne tým, ktorí sa síce na „pánov dokonalých“ hrajú, no ich skutky hovoria o niečom inom. Často nie je možné spoznať ich hneď, no vždy je lepšie od nich odísť neskoro ako nikdy.

Ako však spoznať zbabelého muža? Postačí, ak nebudeš mať nasadené od samého začiatku známe ružové okuliare a prehliadať či ospravedlňovať jeho správanie. Niekedy sa oplatí  len pozornejšie sledovať a tento typ človeka dokážeš odhaliť už po niekoľkých stretnutiach.

 

Zbabelci a ich najčastejšie prejavy

Nejasnosti vo vzťahu

Je úplne normálne, ak sa dvaja partneri rozprávajú o spoločnej budúcnosti a zároveň si ju aj plánujú. V tomto prípade sa však akejkoľvek odpovede nedočkáš, pretože tvoj milovaný o nej odmieta za zvláštnych okolností komunikovať.

Je úplne v poriadku, ak sa dožaduješ odpovede na spoločnú budúcnosť, no ona akosi neprichádza. Buď v tomto smere opatrná, pretože len zbabelci dokážu vo vzťahu fungovať s neistotou, ktorú v žene vyvolávajú.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating