Pexels/Bahaa A. Shawqi

Povedzme si pravdu dámy, občas nám z úst vyletia klamstvá. Niektoré sú veľké a vážne, iné zase malé a nevinné. Drobné lži nám niekedy pomôžu cítiť sa lepšie a zľahčovať situácie, na ktorých vlastne až tak nezáleží. Vieš, o ktorých 4 veciach najčastejšie klameme našim chlapom?

Koľko to stálo

Tak túto „drobnú“ lož poznajú asi všetky ženy, ktoré žijú v jednej domácnosti s inými členmi rodiny alebo s partnerom. Nuž, nie vždy sa vieme pri našich nákupoch tak úplne ovládať a podľahneme aj veciam, ktoré až tak nepotrebujeme. Škoda, že nie každý má pre naše radosti pochopenie. Preto sa niekedy radšej ani nepriznáme k tomu, že sme si niečo kúpili, a ak už aj áno, trošku z tej cenovky stiahneme.

Nič mi nie je

Má význam sa k tejto vete vôbec vyjadrovať? Veľmi by sme si želali, aby sme našim polovičkám nemuseli všetko vysvetľovať a aby pochopili naše myšlienkové pochody. To je však nemôžné a my im to vlastne ani neuľahčujeme, keď klameme o tom, že nás nič netrápi. Posnažíme sa však polepšiť, však?

Nechcem darček

Dobre, dobre. Niektoré to možno myslia vážne. Aj keď nám na daroch či malých pozornostiach navonok nezáleží, každú ženu drobné vyjadrenie lásky poteší. Ruža na Valentína či vysnívaná kabelka na Vianoce? Och, každá by mala radosť, aj keď na otázku Čo by si chcela dostať odpovedáme najčastejšie nič. Niekedy by sme priamou odpoveďou vyriešili starosti, ktoré potom s nami muži majú.

Vek a váha

Toto je asi najčastejšie klamstvo, ktoré nám z úst vyletí a pritom na ňom vôbec nezáleží. Vek či váha sú síce iba čísla, no občas si musíme pridať či ubrať, aby sme sa cítili pred chlapom lepšie. Aj keď, žiaden gentleman by sa ťa na to neopýtal skôr, ako by ste naviazali vážny vzťah.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife