Photo by Bogdan Glisik from Pexels

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Láska je životná hra. Nikdy nevieš, či príde, ostane alebo odíde. Či ti prinesie šťastie alebo len oči pre plač. Nemôžeme vedieť, ktorý chlap nám zlomí srdce. No môžeme sa niektorým typom preventívne vyhnúť. Týchto 4 spoznáš ľahko a tak ťa môžeme vopred varovať, že život s nimi ružový nebude. Tie, ktoré už mali tú česť, by ti o tom vedeli rozprávať. 

Mamičkin maznáčik

Tento typ chlapa je väčšinou milý, pozorný a vyzerá ako dobrák. Obduvuješ na ňom, že má skvelé vzťahy s rodinou, a najmä so svojou mamou vychádza perfektne. Takže sa zrejme vie správať k ženám, nie? No, nie. Teda, správať sa k svojej žene bude tak, ako to mamička bude chcieť.

Jedlo od nej bude vždy lepšie, na každú vec sa opýta najprv jej. Čo povie ona, to platí. Veľmi rýchlo zistíš, že tento chlap je úplne nesamostatný, a že vo vašom partnerskom vzťahu bude vždy osoba navyše. Ona ti nenechá ukradnúť jej synčeka.

Miestny Casanova

Ach, koľko odvážnych žien sa už našlo! Takých, ktoré verili, že toho večného sukničkára práve ich láska zmení a budú spolu šťastne žiť až do smrti. Život nie je ale film. Chlap, ktorý je verejne známy ako záletník, sa zo dňa na deň nezmení. Má to v krvi. Nech by sa snažil ako chcel, po čase sa začne nudiť.

Ak vieš, že ten tvoj objav je týmto známy, neplač keď bude neskoro. Lebo my sme ti to hovorili

Flákač

S týmto chlapom môže byť randenie zábava. Najmä v mladom veku. Je to ten typ, ktorý je večný pohoďák, životom si len pláva a nič ho netrápi. Zábava však končí v momente, kedy začnete spolu riešiť budúcnosť. Stabilnú prácu si neudrží a vykľuje sa z neho poriadny lenivec.

Skutočný život nie je iba o piatkových párty večeroch. Je o spoločnom bývaní, účtoch, vzájomnej podpore, … o všetkom tom, čo ti on nedá. Kým ty raz začneš žiť slušný život, on sa bude záväzku brániť ako sa len bude dať.

Pán dokonalý

Dokonalá vyzáž, správanie hodné gentlemana roka, poriadok v byte, vždy dobrá nálada. Vyzerá ako chlap snov. Čo však za svojím obrazom skrýva? Násilnícke sklony? Nejaké úchylky? Prílišnú žiarlivosť? Pamätaj, že nikto nie je perfektný a ak sa on tak správa, maj oči otvorené.

Nebude to trvať dlho, kým zistíš, že sa len snaží niečo pred svetom schovať. Najčastejšie to bude prípad ten, že ťa bude chcieť vlastniť a ovládať tak, ako všetko v jeho živote.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating