Pár sa chce pobozkať

Ako zbaliť chlapa? Tak túto otázku si kladie množstvo žien. Tých, ktoré túžia po vzťahu, aj keď iba nezáväznom, ale aj tie, ktoré sa platonicky zamilovali do muža, ktorý im však sympatie neopätuje. Existujú zaručené metódy na to, ako v ňom vzbudiť záujem? Čítaj, uč sa, a hurá flirtovať!

4 triky, ako zbaliť chlapa

Zahraj to na náhodu

Prvý tip funguje v prípade, že ho sleduješ už dlhšie, no stále sa poznáte len z videnia či veľmi málo. Ak to chceš na neho vybaliť, trochu divadielka predsa nikoho nezabije. Náhodne vrazenie do seba v obchode, cestovanie tou istou linkou autobusu či „osudové“ stretnutia na miestach, kam často chodí.

Buď odvážna a nenápadne sa mu ukazuj na očiach. Čím viac ťa bude vídať, tým viac bude na teba myslieť. Je to jednoduchá psychológia. Proste sa mu pomaly dostaneš do hlavy.

Žena s mobilom sa usmieva
zdroj: Pexels/Andrea Piacquadio

Buď sama sebou

Ak už máš tú česť s ním aj konverzovať, nezabudni na zlaté pravidlo – byť sama sebou. Nie je nič horšie, ako sa pretvarovať a hrať na niekoho, kým nie si. Okrem toho, nikdy nevieš, či ho práve týmto správaním neodradíš.

Možno má rád ženy, ktoré rady čítajú knihy, a ty sa pred ním hráš na zábavnú párty babu, aj keď tie knihy k tebe sedia viac. Okrem toho, nič nezbližuje dvoch ľudí viac ako úprimnosť.

A nezabúdaj, pretvarovaním ho možno síce zbalíš, ale ak je tvoj cieľ si ho pri sebe aj udržať, raz vyjde na povrch tvoje pravé ja. A to je snáď to, do ktorého chceš, aby sa skutočne zamiloval.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating