Muž dáva žene kvety

My, ženy, vo všeobecnosti rady rozprávame a nie je to žiadnym tajomstvom. Jednou z častých tém sú aj chlapi a či už ide o naše drahé polovičky alebo nie, posúvame si o nich informácie, ktoré nemusia byť mnohokrát pravdivé. Mýty o mužoch nám z hlavy nejdú preč.

Existujú také, o ktorých sa rozprávalo stále a nie je tomu inak ani v dnešnej dobe. Stali sa akousi „pravdou“ v ženskom svete, no predsa tomu tak nie je. Muži ich totižto považujú za nezmyselné.

O aké mýty o mužoch ide?

Muži majú radšej ženy blondíny ako brunety

Nikdy neplatilo, že muži si spomedzi nežnejšieho pohlavia vyberajú práve blondíny. Aj keď samozrejme, existujú také typy, ktorí majú o svojej milovanej čistú a jasnú predstavu. Dôležitejšie je však pre nich naozaj to, čo nosíš vo svojej hlave a nielen to.

ženy
zdroj: Pexels/Adrienn

Po čom vlastne túžime. my ženy? Samotné túžby sa menia aj u nás vekom a sú odlišné ako v 20-ke, 30-ke, tak i 40. O ktoré ide, sa môžeš dozvedieť v tomto našom článku.

Prvé rande verzus prvé milovanie

Naozaj si veľa žien myslí, že muž odmietne ďalšie stretnutie, ak s ním skončíme po prvom rande v posteli. Aj v tomto prípade platí, že páni si u žien všímajú aj na prvom stretnutí ich správanie, vystupovanie, životné ciele a hodnoty. Pokiaľ ich u teba nájde, nebude mať dôvod neplánovať si s tebou ani tie ďalšie. Ak po sebe túžite, nie je dôvod aj túto vec nechávať na štvrté alebo piate stretnutie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating