Ženy sú jedným veľkým tajomnom nie len pre mužov, ale aj pre nás samé. Máme tie najrôznejšie povahy a častokrát sa v nás ľudia nevedia vyznať. Ale predsalen existujú isté nápovedy, ktoré toho o ženách veľa prezradia. Medzi ne patrí napríklad aj farba vlasov. To, akú si žena zvolí o nej dosť napovie. Zisti, čo o tebe prezrádza tá tvoja!

Ryšavky a červenovlásky

Ryšavé a červenovlasé ženy sú veľmi odvážne a neboja sa ničoho. Majú rady, ak vyčnievajú z davu, čo sa im aj vďaka farbe ich vlasov perfektne darí. Veď kto by už na ulici prehliadol takú červenovlásku? Majú umeleckú dušu, sú vášnivé, temperamentné a túžia po vzrušení vo všetkých životných smeroch. Avšak, hovorí sa, že vernosť vo vzťahu nie je ich silnou stránkou.

Brunetky

Hnedé vlasy reprezentujú ženy, ktoré sú vo svojom živote stabilné a nemajú potrebu nijak experimentovať. Sú to elegantné a zrelé ženy, ktoré túžia po rodine a pokojnom živote. Nie sú nudné, svoju vášeň však nepotrebujú prezentovať pred celým svetom. Stačí im to ukazovať za zavretými dverami svojej domácnosti. Hovorí sa, že podľa farby sa hnedovlásky radia k najinteligentnejším ženám.

Blondínky

O blondínkach sa hovorí, že si vďaka farbe svojej hrivy uľahčujú cestu životom. Veď kto by už odolal milej blondínke, ktorá potrebuje pomoc? Aj keď sa častokrát používa slovné spojenie „hlúpa blondínka“, nie je tomu tak. Bývajú to veľmi cieľavedomé ženy, ktoré si idú za svojim nie len v pracovnej, ale aj vzťahovej sfére.

Čiernovlásky

Čierne vlasy sú znamením akéhosi tajomna, ktoré v sebe tieto ženy skrývajú. Majú okolo seba niečo, čo mužov láka, aj keď netušia, o čo ide. Práve to tajomno ich láka, aby dobyli ich srdcia. Tieto ženy na seba nerady priťahujú pozornosť, radšej okolie sledujú a neprezrádzajú veľa. Avšak majú zmysel pre humor a sú veľmi spoločenské.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.