Photo by Elias de Carvalho from Pexels

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Každý rok so sebou prináša aj nové módne trendy!

V tých tohtoročných, kabelkových, si snáď každá z nás nájde tú svoju pravú. Dominovať bude praktickosť, no nezaostáva ani extravagancia či stále viac obľúbené retro.

1. „Utility bags“

Alebo aj „užitočné kabelky“ jednoznačne kraľujú módnym trendom nejaký ten mesiac. Taká ľadvinka už dávno nepatrí iba pod brucho tvojmu dedovi na výlete. Stal sa z nej vyhľadávaný módny kúsok, ktorý vlastnia, a aj s obľubou nosia mnohé celebrity. Ďalej do kategórie ,,utility bags“ zaraďujeme ruksaky, či tašky s mnohými vreckami. Najväčšou výhodou týchto kabeliek je bezpochyby praktickosť a možnosť voľných rúk. Verím, že tento trend si nájde miesto v mnohých srdciach kabelkových milovníčiek.

View this post on Instagram

Photo Credit: B.IV😍

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

 

View this post on Instagram

🌸Guten Abend ihr Lieben 🌸 *werbung wegen Markierung Yaaaaay die halbe Woche ist um🙌🏼ich habe mich mal zwei Tage ausgeruht und einfach mal nichts gemacht 🙈ich hab das schon ewig so richtig nicht mehr gehabt auch wenn ich drei Tage in der Woche frei habe aber meistens ist immer irgendwas 😅das hat mir echt super gut getan 😊wir waren vorhin noch schön in der Stadt gewesen und entspannen jetzt weiter auf dem Sofa ❤️💑 Wie war eure Woche bis jetzt so? ___________________________________ #springoutfit#springvibes#spring#frühling#kirschblüten#cherry#cherryblossom#bekapten#kaptenandson#werbung#sunglasses#backpacks#adventure#carmushka#ootdgals#fashiongals#franziskaelea

A post shared by Beauty|Fashion|Lifestyle|Inspo (@margusha____) on

2. Vintage kabelky

Vintage všeobecne sa stáva čoraz viac obľúbeným módnym smerom. Jeho prvky môžeme pozorovať všade od šnúrok na topánkach, cez spodné prádlo, až po gumičky do vlasov. Kufríky, pracky či výrazná štruktúra sú späť a tešia sa veľkej obľube.

3. Pestré farby

Rokom 2019 bude dominovať pestrá škála farieb. Odtiene, ktorých sa pri kabelkách mnohé bojíme, zažijú svoju chvíľku slávy. Výrazná oranžová, zelená, ale i pastelové odtiene ulahodia tento rok našim očiam nie len na jar, ale i počas celého roka. Oživ aj ty svoj outfit výraznou kabelkou a vystúp zo svojej komfortnej zóny!

4. Geometrické tvary

Môžeme sa tešiť i na náznaky futurizmu. V kurze budú kabelky rovnobežných línií, ostrých hrán, ba vlastne všetkých geometrických útvarov. Od kruhov až po kosoštvorce.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty