znamenia

Niektoré ženy nakupovanie doslova a do písmena neznášajú. Na druhej strane sú tu ale dámy, ktoré si ho naopak vychutnávajú v maximálne možnej miere. Podľa samotnej astrológie sú to najmä tieto tri znamenia zverokruhu.

Znamenia, ktoré milujú nakupovanie

Býk

Osoby tohto znamenia nemilujú nič viac ako samotné nakupovanie. Fascinujú ich celkovo financie a na ich míňanie sú priam ako stvorené. U žien to platí dvojnásobne.

Niet sa čomu čudovať, keďže Býkom vládne Venuša, ktorá je nielen planétou lásky a krásy, ale i luxusu. Vlastniť pekné veci a mať prístup k bohatstvu je základom ich charakteru. Peniaze však dokážu aj šetriť.

Lev

Levy milujú nové veci, ktoré sú lesklé a očarujúce. Spoznáš ich taktiež podľa ich prirodzeného šmrncu. Bez ohľadu na to, čomu sa v živote venujú, zakaždým budú žiariť ako trblietavý diamant.

Práve tieto vlastnosti vštepujú Levom prirodzenú túžbu nakupovať produkty, ktoré si ich okolie ihneď všimne a uctí. Či už ide o nový outfit, auto alebo kyticu kvetov, na ničom nikdy nešetria.

Dievča nakupuje na internete
zdroj: Pexels/Andrea Piacquadio

Váhy

Sú hviezdami, ktoré žiaria vždy niečím šik a módnym. Jednoducho majú zmysel pre štýl, a to i keď sa neskoro vykotúľajú z postele. Aj vtedy zvládajú vyzerať skvelo a výnimočne.

Rovnako aj im vládne Venuša – planéta krásy. Ten, kto má rád krásu, prirodzene veľmi rád nakupuje. Najradšej sú obklopovaní vecami, ktoré ich akýmsi spôsobom inšpirujú a potrpia si na tom, aby ich outfit očaril i okolie.

V prípade, že by si pri nákupoch potrebovala spoločnosť, môžeš sa spoľahnúť na tieto štyri, ktoré je dobré mať vo svojom živote. Majú totižto dobrý zmysel pre humor a navyše sa s nimi môžeš cítiť veselšie. O ktoré ide, zistíš v tomto našom článku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy