Photo by Elle Hughes from Pexels

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Mať najlepšiu kamarátku je životné šťastie. Nie každá má pri sebe niekoho, na koho sa môže spoľahnúť bez ohľadu na to, či sú práve 3 hodiny ráno. Niekoho, s kým si má stále čo povedať, s kým zdieľa svoje tajomstvá a s kým sú spoločné párty nezabudnuteľné. Ak tú svoju máš, určite by ste mali spolu zažiť nasledujúce 3 veci. Tie totiž vaše puto oveľa viac posilnia.

Spoločný trip

Dovolenka, trip v zahraničí, či víkend v horách. Je jedno, kam vás nohy zavedú, no mali by to byť minimálne 3 dni, počas ktorých budete spolu len vy dve. Je to dostatočný čas na to, aby ste si užili všetko, čo vaše priateľstvo obnáša, a vytvorili si nové, iba vaše, spomienky. Ak si nezačnete liezť na nervy, potom vaše priateľstvo stojí na pevných základoch.

Girls just wanna have fun

V duchu tejto melódie by mali vaše spoločné kroky mieriť na nejakú nezabudnuteľnú párty. Takú, pri ktorej sa odviažete, a všetky spomienky na ňu musia ostať len medzi vami. Veď čo sa stalo vo Vegas, ostane vo Vegas. Ak ste najlepšie kamarátky, určite ste už takú zažili! Veď prečo by ste sa inak spolu bavili, že?

Beauty večer

Ten by mal byť u najlepších kamarátok akousi tradíciou. Len vy dve, filmy, jedlo a množstvo kozmetiky – od lakov na nechty, ktoré skúšate až po masku na tvári. A k tomu pár klebiet. Uznaj, že s frajerom si takýto večer rozhodne spraviť nemôžeš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife