Fitness trendy na chudnutie

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Nové trendy sa netýkajú iba prehliadkových mól a našich šatníkov, ale aj takých fitiek. Vždy sa budú objavovať nové cviky, ktoré sa stávajú populárnymi, napríklad aj prostredníctvom sociálnych sietí a TikToku. Momentálne sú veľmi obľúbené tieto tri fitness trendy, ktoré by si mohla vyskúšať aj ty.

Nie je to len o tom, že to pekne vyzerá, ale vďaka takémuto cvičeniu môžeš aj super schudnúť a vypracovať svoju postavu. Samozrejme, že to nebude zadarmo a bez snahy, ale na to si už asi prišla, že? Pokojne začni aj s kamoškou alebo frajerom, aby ste sa mohli podporovať a ťahať dopredu, ak by si začala strácať motiváciu.

Tak čo, ktorý z týchto troch trendov vyskúšaš aj ty? 

Viacero cvikov v jednom

Takýchto videí nájdeš na TikToku hneď niekoľko. Budeš potrebovať tyč (pokojne aj so závažím) a tvojou úlohou je urobiť po sebe viacero rôznych cvikov, napríklad mŕtvy ťah či drep. Pozri si postupnosť, ako na to.

@getbuffwithreets Give it a go ✌🏽 #trending #fitnesstrend #explore #fittok #gymtok #gymtrend ♬ Diva – Beyoncé

@tayloratthegym that 2nd over head was scary#fittok #gymtok #lifttok #gymtrend #girlgym ♬ Diva – Beyoncé

Chôdza 12-3-30

Medzi fitness trendy patrí aj chôdza, vďaka ktorej dokážeš tiež pekne schudnúť. Tento cvik spočíva v tom, že bežiaci pás nastavíš na stúpanie 12, takže pôjdeš celý čas akoby do kopca. Rýchlosť stačí trojka a venovať by si sa tomu mala po dobu 30 minút. Dokonalé kardio.

@vvgymmy 12,3,30 the treadmil workout created by @laurengiraldo ! this is how I first lost weight 2 years ago 😊 #ReTokforNature #12330 ♬ Raingurl – Yaeji

Chodenie po schodoch

Niektoré fitká majú aj stroj so schodmi. Stačí si nastaviť intenzitu 7, kráčať 25 minút a toto cvičenie robiť dvakrát do týždňa. Môžeš sa tešiť na pekný zadok a silnejšie nohy.

@womenshealthuk How exactly do you do the 25-7-2 workout?💪 Set your Stairmaster to intensity level 7💪 Climb for 25 minutes💪 Do the workout twice a weekWant to find out what happened when WH’s Fitness Editor Bridie Wilkins tried it every day for a week? Head to our IG link in bio for more. #fitness #stairmaster #stairchallenge #workout ♬ Sunroof – Nicky Youre & dazy

Keď docvičíš, nemala by si zabúdať na správne jedlo. V našom článku nájdeš tipy na potraviny a jedlá, ktoré si môžeš dopriať po tréningu a sú tou najlepšou voľbou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness