Instagram/missuniverseslovakia, Instagram/queen.plackova

Najprestížnejšia súťaž krásy dostane aj tento rok slovenskú verziu. S Miss Universe SR bude tento rok spolupracovať známa kráľovná Instagramu Zuzana Plačková spolu so Silviou Lakatošovou.

Silvia Lakatošová je dlhoročnou riaditeľkou tejto súťaže, v ktorej kedysi účinkovala. Je naozaj krásna aj v pokročilom veku a tak niet pochýb o tom, že si stále zaslúži titul bývalej „missky“. V súkromí sa však venuje deťom, je z nej vzorná matka a na svoje roky výslnia spomína s úsmevom.

Kráľovnej Instagramu, Zuzane Plačkovej, môžeme všetko v dobrom závidieť. Jej luxus, v ktorom si žije, no aj prestíž, vďaka ktorej nemá núdzu o spolupráce. Taktiež nemá problémy s otvorenosťou a ako jedna z mála celebrít, dokáže prezradiť svoj príjem a nehanbí sa zaň.

Tohtoročný casting na Miss Universe SR sa uskutoční už zajtra, 27.6. 2021, v Bratislave v hoteli Sheraton o 12. hodine. Víťazka súťaže postupuje do celosvetového kola Miss Universe. 

Podmienky, ktoré musíš spĺňať, ak sa chceš do tejto súťaže prihlásiť, sú zverejnené na Instagrame Miss Universe SR. Musíš mať vek od 18 do 27 rokov, pochádzať so Slovenska a teda mať slovenskú príslušnosť, byť slobodná a najlepšie aj bezdetná. Minimálna výška je zrušená, takže majú šancu aj nižšie ženy.

Ako si si už iste všimla, Zuzana Plačková je tento rok tvárou Miss Universe. Nie je to tak dávno, čo vyhlásila, že sa jej už nepáčia svoje pery. Podľa nej to už s veľkosťou prehnala a tak si ich dala zmenšiť. Možno je práve toto krok k tomu, aby naučila aj mladé ženy sebaláske. Odovzdáva tým posolstvo, že by sa mala každá jedna dievčina milovať presne taká, aká je.

Pokiaľ už zajtrajší casting na Miss Universe nestíhaš, v ponuke sú aj ďalšie miesta. Castingy sa uskutočnia v Banskej Bystrici v pondelok, 28.6. 2021, v Ministry of Fun a taktiež je casting v Košiciach v stredu, 30.6. 2021, v hoteli DoubleTree by Hilton. Ak pochádzaš z Bratislavy, tam bude tvoja posledná šanca v sobotu, 10.7. 2021, v hoteli Sheraton.

Zdroj: Instagram/missuniverseslovakia, Instagram/queen.plackova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News