Zuzana Plačková si právom hovorí kráľovná. Toho slovenského teda určite je. S vyše 700-tisíc sledujúcimi a miliónmi impresií je jej profil zlatou baňou. Ale Zuzana má nos aj na podnikanie a všetko, do čoho sa pustí má úspech a zarobí jej pekné peniaze.

Biznis jej funguje naozaj v rôznych sférach, vďaka čomu si môže užívať nekonečné cestovanie po svete, luxusné oblečenie a šperky, autá, … jednoducho len to najlepšie. Nie len fanúšikov, ale najmä hejterov tak veľmi „trápi“ koľko asi tak zarobí, aby si to všetko mohla dovoliť. Viac špekulovať nemusia, Zuzana na svojom Instagrame včera večer prezradila, aká suma jej pípla na účet za rok 2020!

Dozvedela som sa, že niektorých ľudí zaujíma, odkiaľ beriem peniaze na dovolenky a tak. Aby sme si to ujasnili, keďže ešte nemám podané daňové priznanie, aby ste si to mohli sami pozrieť… Za rok 2020 som zarobila viac ako milión € na produktoch a instagrame, tak prosím, odpustite si trápne konšpirácie …“ šokovala večer príspevkom s priznaním.

Hneď v ďalšom „sa ospravedlnila“ za to, že nesedí doma a maká na tom, aby sa tak dobre mala, čo odporúča namiesto hejtovania a závisti aj všetkým ostatným.

zdroj: instagram/queen.plackova

 

zdroj: instagram/queen.plackova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.